Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Kindzia 18:27, 10 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu...może Ty mi wymyślisz choinkę, na Boże Narodzenie ma też robić...była jodła koreańska, ale jak korzenie doszły do mojego gliniastego, pada właśnie.
Ma być ładne jak jodła, nie rosnąć wysokie (widok z wykuszu muszę mieć) i ma dać radę na glinie...Jest coś takiego?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 18:46, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Macham do planu naprawczego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasiek 18:51, 10 wrz 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
U mnie lalo dzisiaj caly dzien jak z weza strazackiego,nawet na grzyby nie moglam sie wybrac,a jest ich mase Ot co-jeden potrzebuje a drugi narzeka Kulkowo piekne,fajnie to wyglada
____________________
Bawarka
Mala_Mi 20:56, 10 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Plan naprawczy miał gościa
Fotek nie ma, bo nie było czasu, a gość zapomniał aparatu
Renia.. sorki, że tak kiepsko Ciebie przyjęłam.. ale walka z czasem nie zmogła... ale spotkanie było super.... uśmiałyśmy sie przez kilka godzin... czego to baby nie wymyślą od rozmów.. jak nie ma wspólnych tematów.. oprócz ogrodu Ale ile można o ogrodzie ????
Zapraszam ponownie i obiecuje poprawę

Cały dzień była piękna pogoda.. deszczu nie ma

U mnie koreanki rosna na full glinie. W nieurobionych dołkach (wtedy jak sadziłam świadomości o potrzebach roślin nie miałam).. ... mam ich z 8 szt . w różnych miejscach.. jak padały to dostawały podlewanie z topsinu na choroby grzybowe.. kryzys przeszły i pną sie do góry jak głupie.. co inne da radę nie mam pojęcia....

Jeszcze sie śmieje z naszych babskich pogaduszek... mam nadzieję, że A. nie każe nas zamknąć w zakładzie w J.?

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 20:58, 10 wrz 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Aniu, ja chyba nie pochwaliłam dotąd rabaty kulkowej - choć oglądąłam ją już wiele razy.
Bardzo fajnie wyszło.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
marzena 21:02, 10 wrz 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
trzmielina oskrzydlona piękna czekam, aż moja pzryjmie takie barwy...
no, właśnie Aniu, szukałam u Ciebie dzisiejszego pisma obrazkowego i nic...ale wiem, ze nadrobisz jutro
do Kindzi - u mnie tak jak u Ani , glina ...i w tej glinie rosna i koreanki, i zwykłe jodły i świerki, sosny, modrzewie i jałowce, i cyprysiki , radzą sobie dobrze i wyrosły już całkiem duże
____________________
marzena O....!
Madzenka 22:24, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania chcesz deszczu? Zów u mnie pada....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Hogata 07:47, 11 wrz 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
asc napisał(a)
Plan naprawczy miał gościa
Fotek nie ma, bo nie było czasu, a gość zapomniał aparatu
Renia.. sorki, że tak kiepsko Ciebie przyjęłam.. ale walka z czasem nie zmogła... ale spotkanie było super.... uśmiałyśmy sie przez kilka godzin... czego to baby nie wymyślą od rozmów.. jak nie ma wspólnych tematów.. oprócz ogrodu Ale ile można o ogrodzie ????
Zapraszam ponownie i obiecuje poprawę

Cały dzień była piękna pogoda.. deszczu nie ma


Jeszcze sie śmieje z naszych babskich pogaduszek... mam nadzieję, że A. nie każe nas zamknąć w zakładzie w J.?



To ja się bojam przyjechać, jak będą zamykać w zakładzie w J.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Madziarzeszow 07:50, 11 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
w J. zlikwidowane , a gdzie się po świcie będziecie włóczyć ?
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Gabrysia_ 08:04, 11 wrz 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Trawki są piękne,wprowadzają taka zwiewność do ogrodu
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies