Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 22:02, 30 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Slawko napisał(a)
Boshe... nieziemskie są te wszystkie tulipany... ja się tylko moimi 11-stoma zadowalam... tzn. nacieszam się Piękna ta wiosna u Ciebie Pozdrawiam

Cieszy 11 tulipanów nie mniej niż 110
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 22:18, 30 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U Basi przeczytałam że miłek Ci zdrowo rośnie , bardzo się ucieszyłam.U mnie trawa po tej zimie jeszcze gorsza niż po poprzedniej, jeszcze nie koszona i nie zanosi się na szybkie koszenie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 22:27, 30 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Danusia... Twoim kompozycjom też nic nie brakuje

A teraz co sie u mnie działo.......

M pojechał odebrać zamówione 4 serby ze sklepu, bo leżą już od tygodnia.... a nam ich brakło na dokończenie dzieła........ i wrócił z piękną choiną kanadyjską..... cene też fajną dostał.. muszę teraz żona posyłać do sklepów ogrodniczych.. lepszy ode mnie...

Przyjechała ciężarówka


Jak sobie kupi to musi sobie zawieźć..


Piękne , duże choiny kanadyjskie... bardzo się M spodobały.... i zywopłot z nich też .. Fineczko ..wielki buziak za pomysł


Pójdą przed sosnę..... zasłonią płot i kurki




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:29, 30 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
U Basi przeczytałam że miłek Ci zdrowo rośnie , bardzo się ucieszyłam.U mnie trawa po tej zimie jeszcze gorsza niż po poprzedniej, jeszcze nie koszona i nie zanosi się na szybkie koszenie.Pozdrówka.


Zawsze możesz pokosić moja Jest co kosić..... ale to żart.... pogoda robi psikusy..... my pod wpływem MOrza Czarnego.. a Ty pod wpływem Bałtyku

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 22:30, 30 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
asc napisał(a)


Ula - te trawki to liście irysków żyłkowanych.... one jak przekwitną to dostają takie fajne liście....


Dla przypomnienia to miejsce z wczesnej wiosny, najpierw krokuski i iryski, potem tulipanki, a latem krokosomia Lucifer.. już wykiełkowała i się rozpycha pomiedzy tulipanami i iryskami


To Lucifer.. z moją mamą.. innego foto nie mam


I zbliżenie na diabełka z piekła rodem...



Ania.... no toż dla mnie to geniusz jesteś... Ania ja właśnie u Ciebie znalazłam rozwiązanie dla mojej rabatki tulipanowej (no może nie na ten rok) - tylko proszę Cię potwierdź mi - to ci się wszystko NARAZ ??? na tej małej rabatce mieści???? Te krokusy, irysy, tulipki i krokosomia??? wykopujesz te wcześniejsze czy to wszystko se tam jest???
No to jest pomysł po prostu rewelacyjny - a różnorodność tej rabatki zachwycająca. Aż mi się spać odechciało z wrażenia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
agniecha973 22:38, 30 kwi 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ale piękne choiny!!! Ja też się takich doczekam, bo kupiłam w tamtym roku u Finki bardzo ładne ale mniejsze.

No jak se kupił, to se musi zawieźć. Nie ma dyskusji, nie?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
anna_g 22:41, 30 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
asc napisał(a)
[b]

Piękne , duże choiny kanadyjskie... bardzo się M spodobały.... i zywopłot z nich też .. Fineczko ..wielki buziak za pomysł


Pójdą przed sosnę..... zasłonią płot i kurki



Ja też kcem buziak Może dużo mniejszy niż Finka, ale kcem - w końcu sekundowałam choinom kanadyjskim - bo mi się coraz bardziej podobają - o tak sekundowałam:
Dodany 09:40, 29 kwi 2013
Ania jak masz tam cień to ta choina kanadyjska też jest dobrym pomysłem... (chyba ) Ja ostatnio jestem "na etapie" choin kanadyjskich stąd tak mi sie wydaje. Rośnie dość szybko, można ciąć, nie ogałaca się od dołu - powinna być fajna. Tak mi się ino skojarzyło...
Pozdrawki

No - to mi siem buziak należy no nie?

Ania - śliczne masz te choiny a jakie śliczne dopiero będą...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
KasiaBawaria 22:47, 30 kwi 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To zazdroszcze-u mnie trawnik na mojej glowie.Pryskalam na chwasty,nawiozlam i ladny ale jakis taki delikatny. Moj pomimo jesiennej wertykulacji zle przezimowal.Tzn.ladny byl jak sniego stopnial a potem przyszly dlugie mrozy i zzokl.

Piekne te choiny!
____________________
Zapraszam na kawe
AgnieszkaW 22:49, 30 kwi 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, i ty mówisz, że masz misz-masz? A kto tak pięknie rabaty komponuje z iryskami, tulipkami i krokosmią, no kto? A kto taki piękny żywopłot z choiny kanadyjskiej będzie miał, no kto? Niech ja więcej już nie słyszę, że ty masz "niepoukładane" w ogrodzie. Serdecznie pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 22:56, 30 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aniu - wszytko rośnie razem i nie wykopuję od 3 lat.. tzn 3 lub 4 zimy przetrwało Za dużo mam by wykopywać, poza tym nie da sie wykopać bo wszystko kwitnie o rożnych porach i by wykopać jedno musiałabym zniszczyć drugie .....
Oczywiście wielki buziak i dla Ciebie się należy.....

Ależ piękne duże choiny ten mój chłopina kupił Dzwoni i mówi, że są w szkółce i czy kupić bo ładne...
przeniesienie szklarni to był strzał w dziesiątkę, jeszcze bałagan, ale podoba mi się bardzo

Tu z brakującymi serbami....


A tu tadam.. przesadzone tujki i posadzone szmaragdy... jestem zgon... ale przesadziliśmy... niestety młodych do pomocy nie miałąm... tylko jednego na chwilkę by włożyć szmaragdy na taczkę... i potem by wsadzić do dołka serby..... ależ to cięzkie..... dziś łpatą się namachałam kilka godzin...


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies