Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

dajana 23:20, 10 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Widzisz Dorciu jaka nasza Bożenka bezcenna.?nie można nie kochać Bożenki U mnie rh tez będą ale jeszcze nie w tym roku .Nie dam rady takiej ilości robót zrobić,, potrzebuję kilknaście samochodów dobrej ziemi .Muszę przykryć te kamienie bo wyzbierać ich się nie da Zrobić skarpy ,półki, murek oporowy, schody na skarpy z kamienia ,podjazd do garażu i najważniejsza rzecz , brama wejściowa. Pojedyńcze rabaty mogę tworzyć jedynie,, zanim nie zrobię tego co powyżej napisałam Może uda mi się zrobić ogromny skalniak na najwyższym wzniesieniu pod samym lasem .Tam własnie na niższej półce widzę rh. Będą trzy ogromne półki i trzy poziomy Może przez to będzie ciekawie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dorkow0 23:38, 10 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Danusiu, już widzę, że będzie pięknie, nie tylko ciekawie... Tyle masz pomysłów, tyle planów... Życzę Ci, by wszystkie się zrealizowały
Bożenka jest kochana, też wiem...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dajana 14:40, 11 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dzień Doberek Dorciu wpadałam nacieszyć swoje oczy w twoim ogrodzie Zapomniałam dzięki temu na chwilę o zimie .Miłego dnia zyczę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dorkow0 17:20, 11 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Danusiu... Cieszę się, że choć tak mogę Ci sprawić radość...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Welka 11:06, 13 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
dorkow0 napisał(a)

Witam!
Ta gliniana donica jest przecudna!!!! Rewelacja!!!
Będzie można wystawić ją na dwór czy tylko wersja w domu, bo deszcze mogłyby ją zniszczyć?
Pozdrawiam


Jest polakierowana lakierem jachtowym, więc może być na zewnątrz... Wszystkie osłonki, czy doniczki maluję tak, żeby można je było spokojnie umyć...


Witam!
Sprawdziłam - allegro posiada taki lakier wiec nie będę musiała po sklepach jeździć i szukać, to może i ja jakieś stare donice zmodyfikuję.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gosiniak 11:34, 13 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Rady Bogdzi bezcenne i ja zapisuję, żeby później nie szukać
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
boguslawa_ma... 19:50, 13 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witaj Dorotko
Dziś byłam na działce i zrobiłam zdjęcie tej rośliny,jak myślisz czy to jest Trzmielina,
jest zima a ona jest kolorowa pnie się po pniu ja sama ją wychodowałam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
dorkow0 07:30, 14 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Bogusiu... To Trzmielina Fortunea Sunspot...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Kindzia 10:28, 14 sty 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dorotko tylko przywitać się wpadłam i pozdrowienia zostawić
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
dorkow0 12:30, 14 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Ewelinko, pewnie, że próbuj, szkoda, jak coś leży bezużyteczne, a można wykorzystać... Mam stare donice i myślałam je odnowić klejem do płytek i tkaniną... Kiedyś u Mai w ogrodzie widziałam i pomysł dobry, bo nawet zimę spędzają na zewnątrz i nic im nie jest, a wyglądają inaczej...

Dwie już zrobiłam, tak dla sprawdzenia i jeszcze tylko pomaluję w tym roku... Robiłam je w ubiegłą zimę...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies