Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Psiamama 07:11, 20 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
dubel
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Marlenaa 14:31, 20 maj 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Psiamama napisał(a)
Hej Marlena siedzisz cichaczem a tak dużo zrobilłaś. Też kiedyś zrobię warzywnik mam takie miejsce w planach. Wrzuć aktualne zdjęcia No a Twój codzienny widok tak naprawdę jest bardzo wyjątkowy... szczęściaro bo teraz krówki unijne w większości w oborach kopytkami przodem do żłobów stać muszą. Tego widoku Ci zaxdroszczę to moje wspomnienie dzieciństwa


Ostatnie miesiące codziennie grzebie w ziemi Tylko z umieszczaniem fotek jakoś na bakier jestem. Zacznę z komórki pisać, będę bardziej na bieżąco
Krówki są super. Znajomi z miasta są nimi zachwyceni. Najlepszy jest moment jak pierwszy raz po zimie wypuszczają je na łąkę. Biegną jak stado dzikich koni
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 14:40, 20 maj 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Na drzemce młodszego synusia przekopalam rabatke pod poziomki. Dodałam trochę lepszego podłoża i od razu lepiej wygląda Oby poziomki były zadowolone.


Przed




Po




Poziomki oczekują na swoją kolej
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 15:01, 20 maj 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
W skrzyniach na dzień dzisiejszy taki widok




A w skrzyni synka tak
____________________
krowy, staw i my
Psiamama 15:29, 20 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Super masz ten warzwniak i poziomki mniam Jakie masz wymiary tych skrzyń?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Jana 19:40, 20 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Marlenaa napisał(a)
A na koniec mój codzienny widok

zdjęcie na tapetę super jestem pod wrażeniem cudownej ilości rozmnożenia żurawek, z takiej kępki tyle sztuk? Muszę moje podzielić ale teraz to już chyba późno...skrzynie świetne, najbardziej wzrusza ta Twojego synka, wiadomo zobaczysz jaką będzie miał frajdę z poziomek
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Marlenaa 20:15, 20 maj 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Psiamama napisał(a)
Super masz ten warzwniak i poziomki mniam Jakie masz wymiary tych skrzyń?


Większe 120x200, a mniejsze 120x60.
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 20:19, 20 maj 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Jana napisał(a)
zdjęcie na tapetę super jestem pod wrażeniem cudownej ilości rozmnożenia żurawek, z takiej kępki tyle sztuk? Muszę moje podzielić ale teraz to już chyba późno...skrzynie świetne, najbardziej wzrusza ta Twojego synka, wiadomo zobaczysz jaką będzie miał frajdę z poziomek


Z dwóch takich kępek tyle wyszło Na razie wszystkie żyją, zobaczymy jak będą się rozrastać.
Synuś mega podniecony skrzyneczkami. Ciekawe kiedy mu się znudzą
____________________
krowy, staw i my
Jana 20:32, 20 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Marlenaa napisał(a)


Z dwóch takich kępek tyle wyszło Na razie wszystkie żyją, zobaczymy jak będą się rozrastać.
Synuś mega podniecony skrzyneczkami. Ciekawe kiedy mu się znudzą
moja córka nasypała ziemi do swojej piaskownicy i posiała nasturcję, teraz czeka
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Alisonek 21:48, 20 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Kancik pod poziomki jak się patrzy! mania ogrodowiskowa wszystkich dopadła i nawet w warzywniku pasuje mój synek wysiał kabaczki w doniczki po danonkach, codziennie je ogląda i pyta kiedy wysadzimy roślinki do gruntu bo już są idealne do przemieszczenia. Jak się zapali do prac ogrodowych to będzie chciał to robić i nie szybko się znudzi. bo codziennie można znaleźć innego robaka
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies