Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 13:47, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
beta napisał(a)
ooo widzę postęp prac ogrodowych...super że się dzieje...skrzynie na warzywa wyglądają super


Cieszę się bardzo z postępów, powoli ale do przodu A na skrzynie nagapić się nie mogę I coraz więcej ludzi z wioski zagaduje mnie o nie
____________________
krowy, staw i my
Mirka 14:09, 18 kwi 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Marlenaa napisał(a)
Z ostatnich moich prac.

Pikowanie poziomek. Wyszło ponad 60 sadzonek. 20 już oddałam koleżance.



Witaj.Mam pytanie odnosnie siewu poziomki.Siałam w zeszłym roku i nawet jedna nie wzeszla.Może źle wysiałam?Możesz opisać sposób w jaki ty siałaś.Dzięki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
beta 14:14, 18 kwi 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Marlenaa napisał(a)


Cieszę się bardzo z postępów, powoli ale do przodu A na skrzynie nagapić się nie mogę I coraz więcej ludzi z wioski zagaduje mnie o nie


hahaha...to pewnie w niedługim czasie propozycje pracy dla Meża się posypią
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Marlenaa 16:37, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Mirka napisał(a)
Witaj.Mam pytanie odnosnie siewu poziomki.Siałam w zeszłym roku i nawet jedna nie wzeszla.Może źle wysiałam?Możesz opisać sposób w jaki ty siałaś.Dzięki


Hej Mirka Kupilam ziemię do wysiewu i w nią wysiewalam na glebokosc 2-3 mm. Mocno podlalam i tyle. Po tygodniu zaczely wschodzic. Wczesniej sama mieszalam ziemię kompostowa z piaskiem i wysiewalam ale teraz nie chciało mi się tak bawić. Na pewno duży wplyw ma wschody ma świeżość nasion. Te nasiona kupilam w tym roku i mialy jeszcze kilku letni okres przydatności. Wysiałam też resztę starych nasion które mi zostały z wcześniejszych lat i mimo, że jeszcze miały termin nic z nich nie wzeszlo.
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 16:40, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
beta napisał(a)


hahaha...to pewnie w niedługim czasie propozycje pracy dla Meża się posypią

Na takie roboty mój nie bardzo chętny, ledwie dla mnie coś wyklepie
____________________
krowy, staw i my
kitek81 21:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ale Ty szalejesz z poziomkami a dobrze pamiętam, że ty chciałaś ode mnie flance białych poziomek?
skrzynie pierwsza klasa i wiosna na podlasiu też
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marlenaa 22:54, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Kasiu, kiedyś z kimś rozmawiałam o białych poziomkach, ale nie pamiętam na czym rozmowa stanęła
____________________
krowy, staw i my
Jana 23:28, 21 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Piękna wiosna praca idzie Ci lepiej niź mnie, skrzyń zazdroszczę
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Psiamama 18:52, 03 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Marlena Znalazłam Cię w wątku o grujeczniku. Masz zdjęcie swojego? bo podobno nabyłaś pendule. Bardzo Cię proszę pokaż go. Wpadlam dziś na chwilkę przepraszam że tylko z pytaniem bom w biegu Wrócę na pewno na dłużej. Avatar masz bossssski
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
anna_pisalska 21:12, 05 maj 2016


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Hej Widzę, że zaczęłaś działać
____________________
Ania - Ogród na górce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies