Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

betysia 07:24, 07 gru 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Sylwus...matuniu 13-ta stron,a a mnie nie bylo...no chwilke!!!!
ale najpierw gratuluje II czesci watku i cudnego lapioniku i wianka....podpatrywalam z "doskoku" to tu to tam....
a co do widoczkow...no takie...swiateczne, nastrojowe!!!!!
ja wiem wy macie dosc zimna a ja taka steskniona za tym bialym puchem....od 5-ciu lat tak tesknie i tesknie....
ale sciskam bardzo cieplutko i serdecznie!!!!!!!!
cudoawnego, radosnego i nastrojowego weekendu zycze!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Gosiniak 12:08, 07 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Jestem stałą bywalczynią, śledzę twój wątek od dawna i należy do moich ulubionych. Ciągle coś się dzieje, tak samo jak w "serialach ogródkowych" Danusi. Masz piękny ogród, ale dążysz do tego aby był doskonały, za to cię podziwiam. Jesteś wytrwała i nie brak ci odwagi w realizacji marzeń, pomysł z ogrodem zimowych i altaną super. Zazdroszczę strasznie dużej działki i oczywiście talentu, bo bez tego nie byłoby tak cudnego ogrodu. Trzymam kciuki za twoje realizacje, Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Celina 17:11, 07 gru 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Sylwio w nowym wątku
nadganiam ,nadganiam i chyba już nie dam rady. Wypadłam z obiegu na trochę i teraz klops.
A u Ciebie pięknieBiało -niebieskie wianki cudne
____________________
Celina - Moje poletko
Joanka 22:48, 08 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Sylwuś.... dawno tyle śniegu nie widziałam.... na żywo oczywiście

Piękny stroik, szkoda, że nie udało się udokumentować pozostaych, były pewnie równie śliczne.

Kolorystyka biało-niebieska jest mi bardzo bliska. Kilka razy moja choinka tak właśnie wyglądała

Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny wieczór
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
monteverde 22:51, 08 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)

Syla też witam w nowym wątku i podziwiam za odwagę w podróżowaniu do W-wy na warsztaty


Aneczko witam odwaga polegała na tym , że tym razem podróżowałam bez M Aniu ale piękne niebieskie coś


Sylwuś to "coś" to przegorzany, odpowiadam dopiero teraz , bo od początku postanowiłam poczytać nowy wątek , no i jestem trochę zajęta , bo mam Gościa w domu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 22:54, 08 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A co z głosikiem?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
an_tre 20:57, 09 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
monteverde napisał(a)
A co z głosikiem?
pewnie Syla się kuruje i głosik szlifuje
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
baraga1904 21:00, 09 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Sylwuś pozdrawiam i życzę szybkiego odzyskania głosu... ekstra zrobiłaś te wianki...ja jakoś nie mam odwagi...może za rok... ale Twoje są super...
Mala_Mi 21:45, 09 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak tam głos????????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Syla 22:08, 09 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Heloł jestem , jestem kuruję się jeszcze ..... a głosik cieniutki wszystko mi się sypie bo to tak jest jak facetów w domu brak Ale tam ....... w piątek była akcja zdobienia pierników .... Zabrałam coś dla dorosłych pań na rozgrzewkę bo to damski taki wieczór był przy okazji braku naszych M a dzieci ręce miały zajęte więc fajnie było, bo siedziały na grzędach z pędzlami i zdobiły

Na dowód parę fotek :








____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies