Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

monteverde 01:09, 15 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marysiu widziałam gdzieś ostatnio krzewuszkę ciemną splecioną łodygami w warkocz i podciętą na parasol świetnie to wyglądało, mam w warmińskim na trawniku posadzone tawułki i mam ochote spróbować czekam na kwitnienie jednej rudbekii u siebie jest bardzo wysoka chyba ma ze 2 m, ale nie pamiętam jak się nazywa, zobaczę jak zakwitnie aha i nie pogardzę nasionkami owłosionej niskiej gdybyś miała naddatek pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mira 09:37, 15 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Marysiu ja też mam wiele z handlu wymiennego a raczej w jedną stronę jak zaczynałam - i wiesz że cieszyło mnie to chyba bardziej niż dziś jak idę do centrum ogrodniczego - no ale wtedy co kto dal to było więc zrobiło mi się bez składu i ładu jak to powiada moja koleżanka mirsz marsz - trudno i tak lubię moją oazę zieleni


pięknie kiwtnące piwonie widziałam - szkoda że już po..

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
maria_kalino... 17:39, 29 lip 2013


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Melduję się po 10-dniowym pobycie w Anglii. Ominęło mnie spotkanie u Alinki, czego bardzo żałuję. Sądząc po relacjach spotkanie mieliście bardzo udane. Ja też nie próżnowałam i zwiedzałam ogrody i parki w północno - zachodniej Anglii.W moim ogrodzie posucha, zaraz też zabrałam się do podlewania, pod ketmię idą 3 kubła wody.













Lilie tak intensywnie pachną szczególnie wieczorem, że dech zapiera.
____________________
Maria - Moje krzewy
Mala_Mi 15:13, 02 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ketmia cudowna, a lilie jeszcze bardziej...
Anglię oglądałam na FB
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
marzena 16:23, 02 sie 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Marysiu, ketmia cudowna
szkoda, że nie spotkałam Cię u Alinki...ale fotki z ogrodów Anglii przepiękne
____________________
marzena O....!
Anabell 22:05, 02 sie 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Marysiu- witaj! zwiedziłam cały ogród,zachwycają kwitnące krzewy a ketmia powala.
kiedy moja urośnie, w tym roku posadziłam białą, ciekawa jestem jak przeżyje zimę. Pozdrawiam
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
zawitka 15:29, 09 sie 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Marysiu --witaj dzieki żr jrzałaś do mnie i odpowiedziałaś o ketmi już wszystko wiem .A u Ciebie raj kwiatowy przecudny a ketmia buja -rewelacja .Mój ogród przerabiam ciągle i dumam jak go dokończyć żeby był ładny a nie za bardzo uciążliwy Pozdrawiam serdecznie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
maria_kalino... 10:14, 10 wrz 2013


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Danusia zamieściła fajny artykuł o kwiatach w wiszących pojemnikach. Ja spotkałam takie piękne kompozycje w Anglii - Liverpool, które mnie zachwyciły. Wszystkie te rośliny są dostępne u nas. Na wiosnę będę eksperymentowac.


















____________________
Maria - Moje krzewy
maria_kalino... 16:26, 10 wrz 2013


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Moje krzewy i nie tylko 2013.







Na opakowaniu groszku pisało, że to mieszanka kolorów. Niestety, tylko fiolet.







Magnolia zakwitła drugi raz.







Hibiskus kwitnie przez całe lato.

____________________
Maria - Moje krzewy
Milka 17:35, 10 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marysiu, twoja ketmia przecudna, ale te inspiracje balkonowe, oj chyba obie będziemy kopiować
pozdrawiam a...i śliczna różowa budleja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies