Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Babci Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Babci Jasi

Pamajo 23:15, 11 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Przeczytałam jednym tchem.
Ogród z duszą. Przepiękny. Pani Jasi można tylko pozazdrościć tej energii i życzyć długich jeszcze lat w zdrowiu.
Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Jola
basia3 23:58, 14 lip 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Cudowne miejsce kocham takie ogrody od razu widać w nim serce, pasję, ciepło. Myślę że ma w sobie dużo więcej niż nasze wychuchane ogrody. A panią Jasię pokochałam od razu przypomina mi moja babcię.
____________________
JEST DOBRZE :D
Dorota123 10:18, 02 sty 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękna pamiątka.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewik 09:54, 03 sty 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Piękny kawał historii .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Gardenarium 19:32, 03 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też oddałam się wspomnieniom...ktoś do mnie zadzwonił, że czyta ten wątek Więc ja też sobie przypomniałam, jego lata świetności cieszyły. Teraz nie jest źle, mama dba o niego jak umie. Ja pomagam, ale niestety nie jestem codziennie, a ogród potrzebuje troski, a nie tylko zagrabiania i zamiatania Babcia w tym jest dobra. Porządki lubi nade wszystko. A ja rozumiem rośliny, mama nie

Jestem dumna, że uwieczniłam ten ogród dla przyszłych pokoleń i dla siebie także. Pamiątka przez lata tworzona przeze mnie zostanie na zawsze Ogród być może zginie, a pamięć o nim będzie żyć wiecznie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 20:35, 11 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gardenarium napisał(a)
Och, jaki szybki odzew, Babcia będzie się cieszyła. A ja relacjonuję dalszy przebieg prac






czytam i czytam i zachwycam sie ogrodem i babcia Jasia
wlasnie wynalazlam cos co mamy wspolnego ja tez biegam po ogrodzie w kapciach
caluski dla babci i duuuzo zdrowia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 20:57, 11 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Babcia Jasia u mnie, teraz jest połowa Babci Jasi. Nóżki jak patyczki
Ale jeszcze nadzieja jest, że wróci do ogrodu, cały czas mówi o tym, ale sił brak
Tym bardziej ten wątek jest dla mnie ważny. Prace w nim zależą od zdrowia Babci Jasi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 21:52, 11 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niech ją trzyma ta nadzieja mocno, bo jak czegoś się chce to się sprawdzi!
Ja ją bardzo rozumiem, siedzieć przy oknie i na świat patrzeć przykro. Chce się słońcem się radować, podglądać swoje roślinki, to jest to co babcie najbardziej lubią na świecie. Marzec jest niedobrym miesiącem dla ludzi w podeszłym wieku. Ciągłe huśtawki pogodowe dają się we znaki, ale jeszcze trochę cierpliwości! W kwietniu już będzie dobrze. a w maju jeszcze cieplej. Zdrowia babci Jasi życzę z całego serca.
Do zobaczenia na grządkach!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 13:01, 21 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Babcia Jasia wiosną wróciła do ogrodu. a ja, jak co roku, kupiłam pomidory, ogórki i warzywa. Ogród Babcię trzyma

Ja podlewam wachlarzem (lałam 6 godzin), kosiłam, pieliłam, przycinałam...Babcia się cieszy.






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:03, 21 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies