Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Babci Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Babci Jasi

Zielona 21:51, 21 sie 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Danuś... to niesamowite, jak wiele jest miłości w tych zdjęciach...
Oglądałam ze ściśniętym gardłem...

Piękny jest ogród Babci Jasi i pięknie wyraża Twoją troskę o Babcię...

edit Jeśli Babcia czyta lub Ty czytasz Jej nasze wpisy - przekaż życzenia zdrowia!

AsiaK_Z 22:08, 21 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gorące pozdrowienia i życzenia zdrowia i siły dla Babci Jasi
Ogród piękny
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
alinak 12:43, 22 sie 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Te chwile teraz spędzone chyba inaczej się czuje -bardziej .
Widać w tym ogrodzie ile miłości macie dla siebie -obydwie i ty i mama.
pięknie wymuskany ogród . nie doczytałam ale tam chyba trochę więcej arów jak u ciebie -prawda?.tym bardziej podziwiam
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 23:22, 23 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj.. wile osób ogród trzyma przy życiu ..

Sadź begonie.. cokolwiek byle babci Jasi się podobało..to jej ogród.. a ty Danusi jego jesteś naczelną ogrodniczką

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Iwk4 01:36, 24 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wszystkiego dobrego dla Babci Jasi. Cierpliwości dla ciebie. Teraz może nie wiesz, ale najbardziej będziesz wspominać te chwile opieki.
Danuś, posadź babci jeszcze teraz kilka begonii. Będzie się cieszyć. Do mrozów jeszcze pobędą

Moja mama, jak leżała przykuta do łóżka dostała od nas prymulki w skrzyneczkę. W pokoju na parapecie, bo za okno już nie miała sił patrzeć. I było jej miło
Firankę odsuwałam i sobie patrzyła na kolorowe kwiatki
____________________
Ogródek Iwony II
Mixtoorka 07:44, 24 sie 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Iwk4 napisał(a)
Wszystkiego dobrego dla Babci Jasi. Cierpliwości dla ciebie. Teraz może nie wiesz, ale najbardziej będziesz wspominać te chwile opieki.
Danuś, posadź babci jeszcze teraz kilka begonii. Będzie się cieszyć. Do mrozów jeszcze pobędą

Moja mama, jak leżała przykuta do łóżka dostała od nas prymulki w skrzyneczkę. W pokoju na parapecie, bo za okno już nie miała sił patrzeć. I było jej miło
Firankę odsuwałam i sobie patrzyła na kolorowe kwiatki


Też tak robiłam, przynosiłam mamie bratki, które pięknie pachniały. Dawałam powąchać. Wnosiłam doniczki z wiosennymi kompozycjami do domu. Dużo kolorów. Wnosiły radość. Do wczoraj

Moja babunia ma 92 lata, podobna do Twojej Mamy. W formie dzięki ogródkowi- warzywom i chwastom pod pełną kontrolą. Ogród to życie.

Zdrówka dla Mamy i dla Ciebie. Mimo, że ogród Babci Jasi to widać rękę Danusi Ściskam ciepło obie Damy.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Gardenarium 08:40, 24 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gdy jesteśmy na etapie wychowywania swoich dzieci, każde uwagi Rodziców wydają się nam jakieś niesłuszne, buntujemy się...potem jakoś tak nie zauważamy Rodziców, bo my.. i nasze życie..potem dzieci pójdą z domu, Rodzice się zestarzeją, choroby ich dopadają, dopiero "jakoś" wtedy zauważamy, jak wiele dla nas znaczą, kochamy bardziej. Ja przynajmniej kocham Mamę bardziej teraz, niż kiedyś i zdobywam się na takie gesty, o jakich kiedyś nawet nie myślałam. Tak to jest, dojrzewam z wiekiem, widzę całkiem inne wartości. Lepsze wartości i cenię życie bardziej.

Tylko dlaczego tak późno?

Dlatego warto pochylić się nad naszymi Rodzicami, bo opieka nad nimi wiele może pomóc. Wiem, że pomagam za mało, ale chociaż tyle mogę dać i daję.

Dziękuję za Wasze przemiłe wpisy, które przekażę Babci Jasi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 09:32, 24 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Danuś raczej tak wcześnie bo jeszcze mozesz jej oddać ta miłość i pokazać ze jest ci najukochańsza na świecie. Ja niestety nie mogę, bo juz jej znami nie ma a dałem jej bardzo w kość. Ciesz sie każda chwila która morzesz jej ofiarować, czasami we łzach a czasem z uśmiechem liczy sie każda ale to każda chwila buziaki dla was
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
chojna 15:02, 24 sie 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Podpisuję się pod Kondziem. Masz ten czas, to jest Wasz czas. Oby trwał jak najdłużej.

Ściskam mocno wirtualnie i Ciebie Danusiu i Twoją Mamę.

Ja troszczę się o Mamę teraz, po śmierci Taty. Ona ma tylko nas. Oby ta troska trwała jak najdłużej.
Dla Taty nie miałam tego czasu...
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Konieczki 11:12, 25 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Babciu Jasiu - dobrze wychowałaś sobie córkę. To tak jest to co dostaniemy w prezencie od rodziców wraca. Czasem dajemy rodzicom w kość, ale niestety później choroby rodziców czasem dają nam w kość. Ja niestety tak jak Kondzio nie mam takiej możliwości a strasznie szkoda...

"To jest czas, czas na miłość..." to z wiersza mojej koleżanki Reni. Ale idealnie się wpisuje.

Życzę zdrowia obu Paniom i wielu słonecznych dni w pięknych ogrodach
____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies