Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Babci Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Babci Jasi

katel 22:52, 09 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Najszczersze wyrazy współczucia - przesyłam jak najwięcej ciepłych myśli w tych trudnych chwilach.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Bogdzia 18:14, 11 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Danusiu wyrazy wspólczucia to trudne dni dla kazdego kto traci matkę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
GorAna 19:05, 11 paź 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Danusiu, szczerze współczuję i rozumiem.
Moja Mama też odeszła w październiku.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
mirkaka 09:24, 13 paź 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Danusiu, Twoją mamę podziwiałam za siłę, za to że daje radę mimo dojrzałego wieku.
Zawsze elegancka, zadbana.
Bardzo, bardzo współczuję.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Milka 19:59, 14 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
W takich momentach, to ja nie wiem, co powinnam...a niby mam doświadczenie
Sciskam Danusiu.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 20:03, 14 paź 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)


To jest ostatni wpis na tym wątku





Przytulam...
Nie zamykaj wątku.. niech nadal żyje, tak jak nieśmiertelne marzenia, miłość i pasja...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gardenarium 20:40, 14 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie zamykam, ale nie wiem, co będzie z ogrodem. Pewnie nie będę tam bywać w przyszłych latach, albo nie będę mogła robić zdjęć. Nie zamknę na pewno.
Co się stanie z roślinami? Babcia Jasia rozsadzała swoje ulubione hosty, są wszędzie.

Pewne jest to, że nie jest to już ogród Babci Jasi. To dla mnie trudne Bardzo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasiek 20:58, 14 paź 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Nie zamykam, ale nie wiem, co będzie z ogrodem. Pewnie nie będę tam bywać w przyszłych latach, albo nie będę mogła robić zdjęć. Nie zamknę na pewno.
Co się stanie z roślinami? Babcia Jasia rozsadzała swoje ulubione hosty, są wszędzie.

Pewne jest to, że nie jest to już ogród Babci Jasi. To dla mnie trudne Bardzo.


To zawsze będzie Jej ogród, nawet gdy zmieni się ogrodnik, nasadzenia, wizja... Ten ogród będzie na fotografiach, w pamięci, w przeszłości... Przyszłość może być różna, ale przeszłości zmienić nie można.
Za moim ogrodem jest dom mojego dzieciństwa. Mieszkaja w nim inni, obcy mi ludzie, ogród zamienili w trawnik. A jednak gdy na niego patrzę to nadal widzę ogród mojego dzieciństwa... Taki jaki stworzyła mama, pełen kwiatów i krzewów, gdzie biegałam z psem i wspinałam się po drzewach... I nie ma innego...
Ludzie nawet gdy odchodzą to dalej na nas mają wpływ... Może nawet większy niż za życia bo wiemy... że juz nigdy nas nie opuszczą...
Danuś z każdym kwiatem zobacz usmiech swojej mamy, minie czas i Ty zaczniesz się do Niej także usmiechać.
Tule mocno ..
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
an_tre 21:00, 14 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Danusiu to naprawdę trudne...
dziękujemy Ci,że pozwoliłaś nam poznać Babcię Jasię i jej ogród, i że mogliśmy podziwiać jej hart ducha i pracowitość, pozostawiła po sobie ciepłe wspomnienia...
Tulę Cię mocno
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Agania 21:24, 14 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pamięć i wspomnienia zostaną na zawsze...ja teź uwielbiam hosty...zaglądałam tu z przyjemnością, a mojej mamie zawdzięczam pasję do ogrodów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies