Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

ZbigniewG 20:12, 22 paź 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8901
Katalpę biorę na klatę (sie kiedyś miało )
Trawy a właściwie miskanty zaryzykowałem bo musiałem (tak wyszło) i mam zabezpieczenie - matecznik. Z rozplenicami tak bym nie ryzykował.
Na wiosnę zapominam co jest co
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Alija 20:33, 22 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Noooo, zaszalałeś, wycinka gałęzi, przesadzanie traw, pracowita jesień u Ciebie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
hankaandrus_44 20:47, 22 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Zbyszku, klata ta sama, tylko mięśnie trochę strajkują. Ale mimo tych strajków, nieźle działasz. Widać, że prawie tak jak sztorm i huragan ostatnio. Nie narzekaj więc i akceptuj stan istniejący. Innej rady nie ma.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ZbigniewG 21:41, 22 paź 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8901
Alicja czasami marzy mi się odrobina lenistwa a nawet to realizuję (godzina dwie góra trzy)


Hania tak odrobinę się droczę sam z sobą, moja dewiza brzmi "głowa do góry bo zawsze mogło być gorzej", a dla pewności sprawdzę przy okazji czy dam jeszcze radę zrobić "nakrywkę" na drabince bo poziomkę to raczej tak
Jeżeli dokucza mi kciuk to nie od pilota tylko szpadel lub siekiera odnowił młodzieńczą koszykarską kontuzję
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
malgorzataka... 21:55, 22 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
"Nakrywkę"???---no ale marzenia ludzka rzecz.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
ZbigniewG 23:07, 22 paź 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8901
Sprawdzę i zamelduję
przypomniało mi się takie coś: przeciętny zwykły facet przy barze pyta się ekstra laski - zatańczymy?, ta patrząc na niego z politowaniem odpowiada: teraz nie ale się dowiaduj .
Do niedawna " dowiadywałem" się czy jeszcze mogę wychodząc na Orlą Perć, teraz sprawdzam czy jeszcze mogę w rejonach mniej ekstremalnych niż Wysokie Tatry ale...
mam nadzieję że nie raz stanę jeszcze na krawędzi (możliwości)
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
hankaandrus_44 07:24, 23 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Całe życie siebie sprawdzamy w tej czy innej dyscyplinie. A rezultaty? To zależy czy oczekujemy tylko zaliczenia, czy chcemy mieć ten"złoty medal". Oczywiście tego złotego Tobie życzę za każdym razem. Nie tylko w górach.
Miłego weekendu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 08:54, 23 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niezależnie od kontuzji, tylko praca i inne działania trzymają nas w jako takiej kondycji. Póki ręką/nogą się rusza - jest ok. Przepiękne zdjęcie w awatarze.

Pozdrawiam (również nieco kontuzjowana, ale ciągle działajaca w ogrodach)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ZbigniewG 18:15, 23 paź 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8901
Małgorzata sprawdziłem "nakrywka" to już raczej tylko wspomnienie zielonego mundurka poziomka znacznie bliższa prawdy
ze wspomnień zielonego mundurka - skok to pikuś najgorsze było czekanie na sygnał, stoisz na progu luku a pod tobą przepaść (tak jak na Orlej)
ci za mną lecieli z rozpędu ja byłem najwyższy i najcięższy wiec zawsze skakałem pierwszy


Hania wewnętrzna satysfakcja to jest to, koledzy stwierdzili kiedyś że jestem jakiś dziwny bo nawet po większej degustacji nie chwalę się tym i owym (nie dotyczy ogrodu i gór)

Danusia życzę zdrowia, moja kontuzja mniej dokucza po oryginalnej (niemieckiej) maści do smarowania wymion krowich wzmocnionej olejkiem z mięty japońskiej
widoczek z awatara to jeden z moich ulubionych i niezapomnianych zwłaszcza że chwilę wcześniej wędrowałem tam na granicy słońca i chmur





też Orla ale przy inne pogodzie
widać jak szlak biegnie po grani po lewej Dolina Gąsienicowa po prawej Dolina Pięciu Stawów

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
malgorzataka... 18:40, 23 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Przystojniaku --powiedz swoim kolegom że to oni są jacyś dziwni--prawdziwy mężczyzna nigdy się nie chwali ani pierwszą ani większą "degustacją".

Nie myśl że się cieszę że nie wyszła Ci <nakrywka>
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies