Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czas na zmiany....

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany....

Mala_Mi 16:36, 22 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na początek proponuję spotkanie w Giedlarowej, a potem przejedziemy do Rzeszowa.. albo zakończyć w Giedlarowej .. Ja sie dopasuje do reszty.. tym co maja dalej.
Oczywiście zapraszam na postój u mnie ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basia_1987 16:44, 22 lut 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
A gdzie ta Giedlarowa ,bo ja zacofana jestem
____________________
" Baśniowy" ogród
butterfly 19:37, 22 lut 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Ha, ha, ha, Giedlarowa to 10 min ode mnie

Nie wiedziałam, że Ania tam bywa
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Rench 23:21, 22 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja tez muszę sprawdzić gdzie ta Giedlarowa leży, tam jest szkółka jakaś ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
butterfly 09:47, 23 lut 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Tak Reniu, jest tam szkółka, nawet duża, w tamtym roku przenieśli się właśnie w tamto miejsce bo przedtem mieli przy domu.
W tamtym roku zaskoczyli mnie trawami, których nie mieli wcześniej - niestety niektóre źle podpisane, co nawet taki laik jak ja zauważył...
Mało żurawek, za to dużo iglaków
Niezbyt duża wiedza pań sprzedających - ale właściciele kompetentni.

Szkółka leży przy samej drodze Łańcut-Leżajsk
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Mala_Mi 10:43, 23 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
butterfly napisał(a)
Tak Reniu, jest tam szkółka, nawet duża, w tamtym roku przenieśli się właśnie w tamto miejsce bo przedtem mieli przy domu.
W tamtym roku zaskoczyli mnie trawami, których nie mieli wcześniej - niestety niektóre źle podpisane, co nawet taki laik jak ja zauważył...
Mało żurawek, za to dużo iglaków
Niezbyt duża wiedza pań sprzedających - ale właściciele kompetentni.

Szkółka leży przy samej drodze Łańcut-Leżajsk


Za to trawy wielkie i wypasione.. cena do wielkości imponująca jak na nas rynek... trawy u nas to tylko Giedlarowa i bylinowa w Rzeszowie na Młocińskiej.

Ilość wrzosów i wrzośców najlepsza w naszym województwie W żadnej szkółce tyle nie widziałam... w rzeszowskich szkółkach ten asortyment jest krótko i tylko jak kwitną czyli wrzosy jesienią , wrzośce wiosną. Nigdzie nie mogłam kupić we wrześniu ,a tam było do wyboru do koloru.

Byliny to tylko w Rzeszowie na Młocińskiej, albo pod Tarnowem...... pod Tarnowem wielka szkółka i duży asortyment (nie tylko bylin) ..tylko daleko

W pracy przemieszczam się po całej szeroko pojętej okolicy, więc zajeżdżam wszędzie gdzie pisze szkółka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
butterfly 12:30, 23 lut 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
O widzisz Aniu, czyli trzeba wiedzieć co się chce kupić i wiedzieć jeszcze jak to wygląda

Wrzosów i wrzośców rzeczywiście tam dużo tylko ja nie jestem tymi roślinkami zainteresowana, może dlatego - boje się typowo kwasolubnych...

Myślę, że warto na mapie zaznaczyć wszystkie szkółki i obmyślić jakiś plan aby niepotrzebnie nie nadrabiać drogi.

Jak się spotkamy w Giedlarowej to oczywiście zapraszam do mnie na kawkę - bo w ogrodzie to nie za bardzo jest jeszcze co oglądać
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Rench 15:55, 23 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ło matko,jak się cieszę na ten zlot
Urlop mam zaklepany teraz muszę listę zrobić konkretną.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
agata19762 20:16, 23 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
no to teraz dziewczyny skok na bank !!!!!!!!!

tylko który??????????

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Gosiniak 23:00, 25 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ja się zapisuję u Zeci nie zdążyłam to chociaż tutaj będę pierwsza
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies