Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród własneniebo

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród własneniebo

wlasneniebo 12:30, 17 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
irena_milek-witaj

Gosiniak-dziękuję za rady biorę sobieje wszystkie do serca i dalej się rozglądam
____________________
Ogród własneniebo
Gosiniak 12:47, 17 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Patrząc na Twoje wcześniejsze rabatki myślę, że nie będziesz miała większego kłopotu z zagospodarowaniem tego kawałka
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
dajana 13:28, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
A mnie najbardziej ujął wstęp i treść w pierwszym poście przepełnionym szczerymi uczuciami .Z takim sercem stworzysz cudowną krainę dla swej rodziny i siebie samej .Masz cudowne psy ,szczęśliwe już na pierwszy już rzut oka .Na takim "skrawku" masz wiele możliwości To twój skrawek ziemi i nieba zarazem Jak mi się to podoba .Przypomniałaś mi moje powiedzenie kiedy zmagałam się z budową Też tak mówiłam moje niebo ,moje miejsce na ziemi ,,a ta ziemia zawsze pachniała wolnością kiedy ją trzymałam w dłoni.Dom już mam a raj też dopiero tworzę.Powodzenia życzę Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
wlasneniebo 14:01, 17 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Gosiniak- dziękuję Mimo to biorę sobie wszystkie rady do serducha są baaardzo cenne

dajana- dziękuję za odwiedziny i za tak miłe słowa, zrobiło się cieplej na serduszku Piszesz w baaardzo ciepły sposób wyczuwa się to mimo odległości jaka Nas dzieli. Twój avatar jest przepiękny i zawsze przyciągał moją uwagę Pozdrawiam
____________________
Ogród własneniebo
aneta230972 18:37, 17 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Marto nadziejo moja
Zobacz proszę na moje zdjęcia. Czy coś Ci one przypominają? U Ciebie było podobnie prawda? Nawet wielkościowo Dzięki za instuktarz jak przygotować teren pod trawę
Masz bardzo ładnie a jak drzewka podrosną to dopiero będzie się działo.
Pozdrawiam i miziam kochane psiaczki
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
ella 20:19, 17 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witam się ciepło i serdecznie , tyleeeee miejsca... jest gdzie poszaleć
____________________
Mój kawałek ziemi
grazyna 21:51, 18 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Marto cudownie już masz Psiaki, ach jak kocham psy, jakież to mądre stworzenia Ściskam weekendowo
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Pola 23:00, 18 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Wpadłam do Ciebie rewizytą, obejrzałam sobie twoje hektary hihihi, super widać, że moc pracy w to włożyłaś, obszar do obsadzeń wielki, ale jak to wszystko urośnie cud malina będzie.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
dajana 15:57, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Marto tak sobie raz jeszcze poczytałam ,oczy nacieszyłam i mam pytań sporo Czy przemyślałaś tą agrowłókninę? Co prawda ja też pod moimi tujami ją mam Nie dawałam rady z chwastami Lezy juz dwa lata tyle ze bardzo juz okrojona, wycinałam i po kawałku wyrzucałam W tym roku definitywnie ją zdejmę Wiem ze chwasty opanować to trudne zadanie i mozolna praca ale szkoda roslin . Posadzę coś zadarniającego pod nie to lepsze rozwiązanie Korzonki się pod nią duszą i wychodzą na wierzch .Sprawdzałam u siebie też to samo zauważyłam .W tym roku już tak nie może zostać,szkoda moich tui .Na rabaty jej nie dawaj lepiej grubo korą podrzucić ,choć ja kory nie lubię to jednak dla roślin lepiej .Danusia podrzuciła ci świetne propozycje Drzewa u ciebie będą pięknie się prezentowały zrobią doskonałą osłonę od wiatru ,lekko zacienią U mnie patelnia ,,rośliny też na patelni mają mniej szans .Widzę projekt nasadzeń czyli jesteś przygotowana z działaniami do wiosny U mnie gorzej bo najpierw muszę koparkowego znowu wpuścić. Zryje mi wszystko na maxa ale musi U mnie teren bardzo nierówny różnica poziomów ogromna Usypać skarpy muszę ,zrobić ogrodzenie na wejście dopiero nasadzenia .U ciebie prościutko łatwiej na tą chwilę .Jakie tuje masz przy płocie ? ładnie ci rosną Hosty również dorodne .Dojdzie taras będzie romantycznie ,,ja też robiłam wszystko aby choćby dwa schodki na niego uzyskać Dopięłam swego Zadaszysz swój taras w jakiś sposób ?Robią dachy w pleksy,przejrzyste nie zacieniają wnętrza domu a bokami śliczne duże pergole.Bardzo mi się takie rozwiązanie podoba Znowu się rozgadałam .Kupiłam sporo nowych róż .Kiedy je widzę nie mogę się oprzeć.One kwitną od czerwca do samej zimy a jak pachną ach!!!!.Spadam bo cię zamęczę ha,ha Buzka !
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gosiniak 16:00, 20 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Marta pokaż tego hiacynta, chociaż oczka nacieszę, bo moje zaraz w koszu wylądują
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies