Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród własneniebo

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród własneniebo

nieszka 22:30, 12 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witam nową Ogrodomaniaczkę!
Ależ masz ogród i potencjał! Jak na tak krótki okres użytkowania jest już naprawdę bardzo ładnie. Śliczny trawniczek, wytyczone rabatki.
A psiaki nie rozrabiają za mocno?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Sebek 22:58, 12 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Żeby zmienić nazwę wątku musisz napisać do admina Ronina - on tylko może go zmienić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 23:08, 12 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czy taki ma być tytuł? Już zmieniony
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wlasneniebo 23:25, 12 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Jesteście niesamowici na tym forum, już dziś wiem że założenie wątku było strzałem w 10!!

Dziękuję wszystkim

Gardenarium- tak jest idealny taki jaki miał być dziękuję

Dziękuję za tak ciepłe powitanie ...
____________________
Ogród własneniebo
siaaska 23:32, 12 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Marta witaj na Ogrodowisku Miło Cię tutaj zobaczyć Jak zobaczyłam nazwę wątku "Wlasne Niebo" wiedziałm że to TY Tutaj znjadziesz wiele inspiracji i wiele dobrych rad od wspaniałych ludzi
Pozdrawiam gorąco
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Netka 00:01, 13 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Też witam
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
renatamama3 08:53, 13 sty 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam Marto będę śledzić ,jak postępują prace ,też jestem na początku drogi ogrodowej ,w 2010 posadzone takie małe tujki jak u Ciebie ,w trakcje budowy .Jesień 2011 przeprowadzka wsadzone 4 krzewy np.forsycja.Wiosna 2012 równanie terenu i początki nasadzeń.A teraz przebieram nogami i robię listę chciejstw.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
wlasneniebo 09:38, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
siaaska napisał(a)
Marta witaj na Ogrodowisku Miło Cię tutaj zobaczyć Jak zobaczyłam nazwę wątku "Wlasne Niebo" wiedziałm że to TY Tutaj znjadziesz wiele inspiracji i wiele dobrych rad od wspaniałych ludzi
Pozdrawiam gorąco


Kochana nie miałam pojęcia że Cię tuspotkam na własnym blogu Ale bardzo się cieszę

Natka, renatamama3 - Witajcie również, oswajam się z nowym miejscem... Myślę jednak że szynko dam radę i zacznę Was odwiedzać Bardzo się cieszę, bo już teraz wiem że jest to skarbnica wedzy
____________________
Ogród własneniebo
zawitka 09:44, 13 sty 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Witaj Marto !!!! Też cieszę się że tu trafiłaś Aleś robotę nie powiem że odwałlaś---przypomniałaś mi swoim kawałkiem nieba pracę na działce moich Teściów..Wiem co to znacze ale warto to daje zadowolenie i tak trzymaj a będzie coraz ładniej nooooo i niebo będziepiękniejsze Serdecznie pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
wlasneniebo 09:48, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
halina_zawitkowska napisał(a)
Witaj Marto !!!! Też cieszę się że tu trafiłaś Aleś robotę nie powiem że odwałlaś---przypomniałaś mi swoim kawałkiem nieba pracę na działce moich Teściów..Wiem co to znacze ale warto to daje zadowolenie i tak trzymaj a będzie coraz ładniej nooooo i niebo będziepiękniejsze Serdecznie pozdrawiam

Dziękuję za miłe słowo, nie powiem że nie było ciężko bo było, ale na pewno było warto Ale muszę jeszcze ciężko popracować aby osiągnąćto co chcę Ależ to już tylko przyjemne sadzenie na dziś dzień
____________________
Ogród własneniebo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies