Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród własneniebo

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród własneniebo

Juzia 21:36, 21 sty 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
Trawy na trawki.pl
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
agata19762 21:53, 21 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Marto.....
ja tez nie wyrzucam hiacyntów,
robię tak samo jak TY....
zapach mają super !!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
wlasneniebo 21:58, 21 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Justyna - dziękuję ;D

Agata- witaj, toż to takiepiękne rośliny nie mam serca się ich pozbyć i cieszę się że nie tylko ja Pięknie pachną. Masz pięknego hiacynta
____________________
Ogród własneniebo
Edi00 09:03, 22 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Marta, dom masz super, psy super, ogród też będzie super
zaglądnij do mnie za jakiś czas, postaram sie też wkleić zdjęcie mojej psiej pociechy.
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Gosiniak 19:21, 22 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
O właśnie trawki.pl- trzeba zapamiętać, ładne okazy przysyłają.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 21:08, 22 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Jakie trawki wybrałaś?
I już posiałaś co nieco pochwal się koniecznie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Lukas 21:54, 22 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Gosiniak napisał(a)
O właśnie trawki.pl- trzeba zapamiętać, ładne okazy przysyłają.

No ja już zapamiętałem na pewno będę zamawiać bo u mnie niestety słabe zaopatrzenie
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Gabriela 22:49, 22 sty 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Zaintrygowała mnie nazwa wątku, więc weszłam tutaj i rzeczywiście - piękne błękitne niebo nad Twoim miejscem na ziemi, ale niżej tworzy się piękny rozległy ogród. Ja też zaczynałam od zera w szczerym polu, bez jednego drzewa, ale po jakimś czasie coś tam jednak człowiekowi urośnie. Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
anna_g 15:40, 23 sty 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
wlasneniebo napisał(a)
siaaska

KasiaWB- musi być w końcu to mój azyl póki starczy mi sił będę go upiększać, już trwają twarde negocjacje z M co mi zrobi a co nie


Brawo Chyba muszę brać przykład Bo na razie to mój M. uważa że najlepszą i najpiękniejszą rośliną w ogrodzie i jedyną jakiej należy poświęcić ciut uwagi jest .... trawa (chyba najlepiej sztuczna żeby chwastów nie było ) Czy Wasze e-My też tak mają ?

A w ogóle to chciałam napisać, że: Witaj Marto - będę "podglądać" Twój ogród, bo choć już mi się podoba i jestem pod wrażeniem włożonej pracy jestem też bardzo ciekawa jak będzie się zmieniał i piękniał bo na pewno będzie. Jestem tutaj całkiem świeża, bez swojego wątku na razie - przyglądam się, czytam i robi mi się czasami mętlik w głowie Z pewnością u Ciebie znajdę dużo inspiracji. Trzymam kciuki i pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
wlasneniebo 21:13, 23 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Gabriela- Twój ogród robi wrażenie ale myślę że za 10 lat i umne będzie tak pięknie

Anno- Witaj, dziękuje już za słowa uznania Myślę że jak dobrze z M się pogada (babskimi sposobami) będą tańczyć jak im zagramy Doszłam do perfekcji Załóż swój kącik lepiej się patrzy Pozdrawiam

Goasia-

Mój Ubiorek różowy Zobaczymy co z tego będzie Póki co jest tak


Tytoń i Lobelia jeszcze nie wzeszły, czekam z niecierpliwością To moje pierwsze rośliny z własnego siewu
A trawy (nie liczne) którę pragne mieć w swoim ogrodzie to (z trawki.pl)- Zakochałam się w nich po uszy to :

Kostrzewa


Miscanthus -co kolwiek by to znaczyło!!


Corynephorus


Marzę o trawie pampasowej w różu i bieli jednak tyle zlych opini się naczytałam że wymarzają ale może warto spróbować. Zobaczymy jak ja chce już wiosny
____________________
Ogród własneniebo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies