Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród własneniebo

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród własneniebo

Dasia 18:07, 13 sty 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Witam
Fajne początki ogrodu My też budowaliśmy dom na polu i wiatr to nasza codzienność. Rok temu kupiłam zestaw do badmintona, ale nie dało się zagrać. Jak już był czas, najczęściej w niedzielę, to albo padało, a częściej wiało, tak że lotki tor zmieniały
Ja posadziłam trochę wysokich drzew i jeszcze dosadzę.
Jak Ci się udają warzywa? Dobrą macie ziemię?
____________________
Biały domek pod lasem
wlasneniebo 18:17, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Gosiniak-dziękuję za słowa uznania Ale i tak zrobię projekt przodu

Zbigniew- masz rację jak każdy z Was pisząc o tych drzewach Z górami bym nie przesadzała, bo mnie ich widok a raczej z nich widok przyprawia o łzy- mam za słabe nerwy, ja jednak wolę czuć stabilny grunt pod nogam Choć nie powiem widoki powalające





Ell- witaj Wiem że dużo miejsca i zacznę to jeszcze bardziej wykorzystać

malwes- na szczęście u Nas porzuconych psów nie widać, raz była taka sytuacja i u Nas na podwórku nocował ale znaleźliśmy mu dom u starszego pana
Oczywiście że pies potrzebuje być z człowiekiem, my też pracujemy i powiem szczerze że jak mieliśmy tylko Pusie z żalem zostawiałam ją na podwóku, wyczekiwała Nas mam wrazenie cały dzień. Postanowiliśmy wziąść drugiego psiaka, chyba bardziej dla Pusi i tak pojechaliśmy po Zika. Uwierż mi, one są nie rozłączne, bawią się ze sobą jak małe szczeniaczki, biegi po podwórku,harce, radość jaką mają w sobie jest wspaniała. Uwielbiam je i te mądre oczy A Pusia odżyłą i w dwuletnim psiaku obudził się duch szczeniaczka



kraania- Witaj, będę działać ;D
____________________
Ogród własneniebo
wlasneniebo 18:21, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Dasia napisał(a)
Witam
Fajne początki ogrodu My też budowaliśmy dom na polu i wiatr to nasza codzienność. Rok temu kupiłam zestaw do badmintona, ale nie dało się zagrać. Jak już był czas, najczęściej w niedzielę, to albo padało, a częściej wiało, tak że lotki tor zmieniały
Ja posadziłam trochę wysokich drzew i jeszcze dosadzę.
Jak Ci się udają warzywa? Dobrą macie ziemię?


Witaj, no tak wiatr-żywioł nie do pokonania zaraz podejrzę u Ciebie jak z nim walczycie
Cóż warzywniak ok, ale musi być lepszy niż ok- więc w tym roku nie popełnię błędów poprzedniego. Ziemie jako ziemię mamy taką sobie, ale przez lata uprawiana i nawożona przez dziadka a później tatę więc trochę Nam ją urzyźnili
Walczymy nawozimy i zobaczymy co z tego wyniknie
____________________
Ogród własneniebo
Daneczka69 18:26, 13 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Witaj Marto

Wszystko mi się u Ciebie podoba... ogród, piesy i ta przestrzeń! eeech

Zapowiada się ciekawie więc będę podglądać
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
wlasneniebo 18:37, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Witaj Daneczko 69

Dziękuję za miłe słowa uznania

Zapraszam
____________________
Ogród własneniebo
ell 19:00, 13 sty 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
psiaki masz kochane
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
wlasneniebo 19:17, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
ell- dzięki
____________________
Ogród własneniebo
wlasneniebo 19:26, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
No dobrze, jako że jestem laikiem w projektowaniu a tym bardziej w przelewaniu na papier proszę o wyrozumiałość

Może macie pomysł na rośliny na moje przednie rabaty jestem otwarta na propozycję
Na rabacie przy płocie jest niezły misz masz: lawenda,tawuły,conica, dwie duże tuje, dwie budleje, marcinki, ciemirnik, ceblki kwiatowe - różniste, i inne rośliny.

Na rabacie przed samym domkiem marzą mi się Hortensje (3) pinky winky albo bukietowe (?), żurawki, i brak więcej pomysłów. Ogród jest skąpany w słońcu, jedyne gdzie jest trochę cienia to popołudniu na rabacie przy domku.

Może macie też pomysł na inne krzewy niż Magnolie na rabacie z boku co chcę zrobić??



____________________
Ogród własneniebo
nieszka 19:32, 13 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Co do psiaków to mam podobne spostrzeżenia. W dwójkę zawsze im raźniej
Ja mam suczkę, zaraz minie rok jak nas odnalazła, i może cały dzień ze mną w domu przesiedzieć, ale jak tylko przyjdzie wieczór i sąsiad wypuści swoje psy z kojca - nie nie ma takiej siły co ją w domu zatrzyma. MUSI wyjść i się z nim spotkać i swoje kilometry wybiegać!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
GosiaJoanna 19:33, 13 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam
Również jestem swieżynką na ogrodowisku, bardzo mi sie podoba u Ciebie i z przyjemnością będę tu zagladała. Pewnie wykoszenie trawy z takiego dużego terenu to niezłe wyzwanie...znam ten słodki ból też mam jest dość sporo heheh Pozdrawiam serdecznie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies