Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

anabuko1 10:13, 27 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Bardzo ładnie masz przystrojone okna. Podobają mi się bardzo.
I proszę instruktaż na drożdżowe jeszcze mamy. Super.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mirka 21:55, 31 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Haniu nie ci się darzy w tym Nowym Roku. Buziaki


____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
HalinaF 17:18, 16 sty 2019

Dołączył: 21 lip 2017
Posty: 14
Szanowna Pani Haniu ,jestem tu zupełnie nowa,ale przeczytałam Pani wątek od początku,jestem pełna podziwu.Mam wrażenie ze jest mi Pani bardzo bliska,poniewaz jestem bardzo do Pani podobna,jestem jeż po 70,a ciagle zmagam sie ze swoim a właściwie dwoma ogrodami,/jeden pokazowy w centum miasta,a drugi nad jeziorem/jakbym miała 40 lat.Mam prośbę czy mogłaby mi Pani udzielić informacji jak stosować nawozy Agroleaf Power /oczywiście juz zakupiłam takie jak Pani radziła :1NPK 20-20-20
2 NPK 12-52-5
3 NPK 15-10-31
Sa to nawozy do nawożenia dolistnego,ale w jakich dawkach i kiedy.Bardzo prosze,pozdrawiam Halina z suwalszcyzny.
Anabell 22:56, 23 sty 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Dziewczynki wybaczcie popadłam w zadumę jakby w sen zimowy.

Zakwitły Amarylisy i stwierdziłam by ożywić nastrój zimowy potrzeba więcej kwitnących.
Mam 3 szt i stopniowo wyjmuję by przedłużyć kwitnienie.
a wczoraj złożyłam zamówienie na promocyjne pewnie 14 szt, posadzę więcej szt w jednej doniczce.
Mam zamiar jeszcze wiosną doprowadzić do kwitnienia i może jeszcze uda mi się w styczniu następnego roku pobudzić ponownie.

czerwony jest piękny, potrójnie rozkłada płatki mam z Netto.


doniczki musiałam ścisnąć na oknie bo układa się na parapecie kotek, grzeje się w słońcu i od grzejnika bije ciepło.


____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:15, 23 sty 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962

kotek jest u mnie 3 tydzień, wnuczki przywiozły mi w koszu od osoby której już nie ma, jest chory dostawał zastrzyki teraz ma drugą serię prochów, ma anginę i cierpi.
To domowy kocurek i w pierwszych dniach po świętach był na zewnątrz.

a przecież ja mam 3 swoje które siedzą w jednym pomieszczeniu i nie chodzą po domu.
Dałam się namówić i mam, najgorsze że kręci się po połowie domu, boję się je razem zapoznać.




Są jeszcze 3 koty do rozdania i pies który stracił pana.



szkoda że nie suczka bo był by mój, rok temu odeszł mi pudelek i zaczęły grasować
krety po ogrodzie.



____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Gabriela 23:17, 23 sty 2019


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Przepiękne, ja mam w pąkach, bo późno wsadziłam.
A wiesz, że jak się je na wiosnę wsadzi do gruntu, to latem jeszcze raz zakwitną? I cebule porządne się robią.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Anabell 23:30, 23 sty 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Takich kretowisk 60 cm szer. i więcej jak 40 cm wysokich jest kilkanaście, w ubiegłym tygodniu szukałam korytarzy i wkładałam saszetki z trutką, przykryłam wiadrami, skrzynkami z obciążeniem by koty nie doszły.



____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:49, 23 sty 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962


wyżej ostrokrzew.


____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:59, 23 sty 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
na tego Shihtzu mam chęć, tyko to też piesek a chcę suczki dwie małe.
to ze schroniska.

jest suczka ale waży 12 kg i pewnie za duża.
inne ładne znalazły domki.

coś mi przygotowali nowego w schronisku ale jeszcze nie widziałam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 00:11, 24 sty 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gabriela napisał(a)
Przepiękne, ja mam w pąkach, bo późno wsadziłam.
A wiesz, że jak się je na wiosnę wsadzi do gruntu, to latem jeszcze raz zakwitną? I cebule porządne się robią.


Gabrysiu!
ja wystawiam do ogrodu w doniczce i nawożę latem.
Miałam pomarańczowy i jesienią wniosłam do domu, stał jeszcze nie podlewany, w grudniu chciałam przesadzić do nowej ziemi, cały środek zgnił.

Obsypałam sadoplonem i położyłam, wydaje mi się że nic z niego nie będzie. a tak ładny kolor.

zamówiłam dwa pomarańczowe amarylisy, tylko myślę czy nie będzie pomyłek, przy okazji jeszcze 5 innych dali i to w takim miejscu co zawsze mają pomyłki.

____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies