Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W sowim ogrodzie (od pobojowiska do ogrodowiska)

Pokaż wątki Pokaż posty

W sowim ogrodzie (od pobojowiska do ogrodowiska)

hanka_andrus 15:33, 17 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Panom,zawsze się wydaje,że wiedzą lepiej na każdy temat!Ale ,że kamiory ciąga,to plus dla niego,przecież to wasz wspólny ogród!
Gratuluję zawziętości w działaniu i trzymam kciuki za reanimację niektórych ,,padniętych"
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Lidka 07:39, 18 maj 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Dziękuję Haniu.
Działam i reanimuję.Właśnie zastosowałam pierwszy raz chwalony przez Danusię nawóz interwencyjny
do iglaków.Interwencja była konieczna bo tuje brabanty już po zimie wyglądały średnio ale po 3 maja -fatalnie.Mam brązowy żywopłot a nie o takie tło mi chodziło.Kupiliśmy jeszcze środek do podlewania przeciwgrzybowy na wszelki wypadek.
Co do ciągania kamiorów to skończyło się dla M.nieciekawie bo praca zawodowa "w zgięciu" plus owo ciąganie zaowocowały ...zastrzykami po niedzieli.Pełne poświęcenie.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
hanka_andrus 07:47, 18 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zdrowia mężowi życzę, a brabanty....... cóż może się poprawią.Tego wam życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 10:57, 30 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dobrego dnia życzę)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Neska 22:37, 30 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Hej Lidka. Przed Tobą podobna droga jak przede mną. Też kupiliśmy z M dom do remontu i też staramy się wykrzesać coś z zapuszczonego ogrodu i sadu. Nawet śnieg trzeciego maja nas także zasypał choć mieszkamy daleko od siebie.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Gardenarium 23:57, 30 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Lidka napisał(a)
Dziękuję Haniu.
Działam i reanimuję.Właśnie zastosowałam pierwszy raz chwalony przez Danusię nawóz interwencyjny
do iglaków.Interwencja była konieczna bo tuje brabanty już po zimie wyglądały średnio ale po 3 maja -fatalnie.Mam brązowy żywopłot a nie o takie tło mi chodziło.Kupiliśmy jeszcze środek do podlewania przeciwgrzybowy na wszelki wypadek.
Co do ciągania kamiorów to skończyło się dla M.nieciekawie bo praca zawodowa "w zgięciu" plus owo ciąganie zaowocowały ...zastrzykami po niedzieli.Pełne poświęcenie.


Jejku trzeba było na rurkach i platformie przesuwać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 01:31, 05 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zostawiam ślad ,że byłam i od nowa przejrzałam sobie całość ... Pozdrawiam jeśli kiedyś odnajdzie się właścicielka tego wątku
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
monteverde 01:43, 05 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
właśnie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Lidka 08:18, 05 sie 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Przywołana do raportu - melduję się!
Nigdzie nie zginęłam.Na ogrodowisku jestem codziennie (od poniedziałku do piątku),tylko mój wirtualny ogród odpuściłam jak widać.
Chyba telepatycznie jakieś sygnały były wysyłane bo właśnie wczoraj przyniosłam do wgrania zdjęcia (w domu miesiąc bez internetu i w ogóle mułowaty sprzęt).
Dzień pracy zawsze zaczynam 7:00 od kawy i Ogrodowiska.Zwykle myślę sobie:co tam Ania Montewerde napisała w nocy?
Ciepło na sercu,że ktoś tu jednak zagląda,dlatego dziś postaram sie nadrobić zaległości.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
Lidka 08:47, 05 sie 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Zdjęcia na dowód prac majowych.Obrzeże z kamienia (na zdjęciu wyglada jakoś niewinnie) i efekty pielenia.Rabata z drugiej strony studni też dostała taki brzeg z kamieni,niestety nie mam zdjęć.



Kwitnie piwonia,ktorą początkowo spisałam na straty a ten jasny drapak to przemarznięta ketmia.

____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies