Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

AGDULA 23:52, 19 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
Ewka a gdzie Ty masz to oczko o którym pisałaś u mnie? Bo nie mogę go zlokalizować
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
zabaewa 23:59, 19 cze 2016


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
A np. na 45 stronce... Musiałam troche poszukac hi hi
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
AGDULA 00:02, 20 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
A! tak pamiętam teraz) ten podest mi się bardzo podobał Drewno i kamienie superA masz jakieś obecne fotki oczka?
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
zabaewa 00:05, 20 cze 2016


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Muszę zrobić Resztę zreszta też. Ostatnio kończe pracę w ogrodzie jak juz nie ma światła i na fotki jest za późno albo leje z nieba... jakoś mi nie po drodze z aparatem było kurcze...
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
AGDULA 00:08, 20 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
zabaewa napisał(a)
Muszę zrobić Resztę zreszta też. Ostatnio kończe pracę w ogrodzie jak juz nie ma światła i na fotki jest za późno albo leje z nieba... jakoś mi nie po drodze z aparatem było kurcze...


Dokładnie mam tak samo Potem pstrykam i fotki kiepskie wychodzą, niedoświetlone.
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
tulucy 07:58, 20 cze 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12914
u mnie, jak już wyłażę, żeby coś pstryknąć, to za mocne słońce i wszystko nie takie, jak powinno być na zdjęciach, a po robocie nie mam siły i ochoty i za ciemno
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AGDULA 23:17, 20 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
Lucy, to mamy tak samo. Za mocne słońce i nici z dobrych zdjęc. Najlepsze to na jesieni wychodzą. A latem to trzeba się nieźle postarać aby coś fajnie wyszło.

Ewka, wysłałam Tobie mmsa z tym zdjęciem tego płynu, zerknij do komórki
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Gardener27 21:55, 24 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewo, bardzo mi się podoba Twoja nowa szklarenka w ogrodzie, nie za duża nie za mała lecz w sam raz Ciekaw jestem czy masz w niej posadzone piekielne papryczki, warunki idealne do uprawy choć w tym sezonie tak piekielnie gorąco że przypuszczam że i w gruncie by się udało ich owocowanie Ja w tym roku w ogrodzie warzywnym nie mam od niepamiętnych czasów rozłożonego tunelu foliowego Pomidory w różnych odmianach rosną pod chmurką i powiem Ci że całkiem dobrze sobie radzą
Bardzo ciekawe masz płyty pod kompletem wypoczynkowym Przyznam się że nigdzie takich nie widziałem a bardzo mi się podobają
Pospacerowałem trochę po Twych włościach i trochę ponarzekam że tak mało zdjęć, poproszę o więcej choć dobrze wiem że z czasem u większości kiepsko Robisz jeszcze te swoje słynne artystyczne zdjęcia ?
Pozdrawiam gorąco
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MirellaB 19:31, 07 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ewa pokaż zdjęcia ogrodu. Pergolę stawiałaś w zeszłym roku, róże miały być - pokaż jak to Ci wyszło?
Brzozy sadziłaś - też pokaż
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zabaewa 23:13, 19 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Dawno mnie tu nie było. Wieczorami późnymi podczytuję forum ale na bieżąco nie jestem niestety
Przemku - szklarenka jest superaśna ale musieliśmy ją po wichurach ze dwa razy stawiać na nowo prawie. Płyty poliwęglanowe zbierałam po całym ogrodzie. Po tych doświadczeniach dozbroiliśmy ją profilami aluminiowymi wzdłóż i wszerz i teraz już się nie rozpada A w szklarni rośnie łan papryczek - oj będzie ich dużo Pomidory są aż pod dach i już pięknie owocują I fasolnik chiński rośnie i mitsuba i bazylia...
W ogóle w tym roku przez te deszcze wszystko rosło jak szalone ale ta ostatnia ulewa niestety narobiła szkód. Np. połamał mi się milin, wiele roślin przygniotło do ziemi. Obawiam się też że niektóre wygniją od nadmiaru stojącej wody...
Co do płyt na patio to jest to koło Venetia z Libet. Prawda, że wygląda super ?
Zdjęć ostatnio nie robię bo nie mam zbytnio czasu. To pewnie marna wymówka ale jakoś mi się nie chce siedzieć przy kompie - wolę pogrzebać w ogrodzie

Mirelko - jak rośliny podrosną zadowalająco to pewnie zrobię jakieś fotki ku pamięci. A brzozy cudem ocalały atak pąkowca i gąsienic. Wyglądaja jak ogryzki. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej. Pewnie jeszcze na przedwiośniu będę je pryskać, żeby je uchronić przed kolejnym takim atakiem.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies