Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

tulucy 21:48, 27 sty 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
Ewa zdjęcia rewelacyjne... Dwa ostatnie też bym najchętniej powiesiła na ścianie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AGDULA 20:55, 28 sty 2017


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
Ewka, piękne te Twoje zdjęcia!
Też ostatnio mi stawy nawalają Jak je leczysz?
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
zabaewa 14:31, 30 sty 2017


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
AGDULA napisał(a)

Też ostatnio mi stawy nawalają Jak je leczysz?


Na dzień dobry zaufany fizykoterapeuta - akupresura od stawu krzyżowo-biodrowego aż do palców u nogi - ból okropny ale pozwala zdążyć przed rwą kulszową...
Łykam artresan trzy razy w tygodniu i trzymam się ciepło - zwłaszcza od pasa po kostki.
Kiedyś daaaawno temu podśmiewałam się z babci, że nosi kalesonki.... głupia byłam strasznie... teraz sama to robię zimą. Jeszcze muszę zmądrzeć, żeby zacząć przed bólem a nie jak już zaczyna boleć...

Poza tym ćwiczonka na rozruszanie tych nieszczęsnych stawów biodrowych.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 14:40, 30 sty 2017


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
No to z podobnej zimowej scenerii kolejne do kolekcji w takim razie













Miłych wrażeń, choć za oknem smog...
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 15:15, 30 sty 2017


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Teraz jest jeszcze tak:



A za chwilę będzie już tak:



Cierpliwości
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Warmia 17:30, 30 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewa, jesteś rzadko, ale jak już się pojawiasz.... zdjęcia, a właściwie obrazy, cudne. Zamawiam jeden dla siebie. Z Twoim autografem oczywiście.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Iwk4 19:09, 30 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu, cudne obrazy
____________________
Ogródek Iwony II
Napia 17:19, 01 lut 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ty wiesz, że kocham Twoje obrazy, ufff, napatrzyłam się kilka razy i nawet nie wiem, które najpiękniejsze, chyba wszystkie
O stawy dbaj, wiosna już niedługo, to może będzie lepiej. Tego życzę
Buziak
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 22:52, 12 lut 2017


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Aj Dzięki za połechtanie mojej art. duszy Cieszę się, że sprawiłam Wam radochę.
U mnie niewiele się dzieje. Nadal staw biodrowy daje niemiłosiernie w kość, tzn. w staw. Staram się ćwiczyć, żeby nim ruszać w różne strony, również te co powodują niemiłosierny ból... Ja to w tym roku mam szczęście. Najpierw neuralgia międzyżebrowa, potem półpasiec a teraz to... Tyle się nałykałam leków przeciwbólowych, że teraz staram się ich unikać - na razie daję radę.
Poza tym zima. Ale dzisiaj posiałam do doniczek nasiona czosnku ozdobnego i wystawiłam na dwór do przemarznięcia. Zobaczymy co z tego eksperymentu mi wyjdzie
Zebrałam też nasiona werbeny - nieźle się w tym roku przemroziły, to może i nieźle wykiełkują
No i przyszły już wszystkie zamówione nasiona - gdzie ja je posieję ? - nie wiem...
Czekam jeszcze na zamówione piwonie, na które trochę polowałam - na eden's perfume - o takie: http://www.peoniamia.com/peonia.php?id=148
Będą pięknie wyglądały przy patio
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
BasiaLT 13:55, 23 lut 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj Ewo przejrzałam twój wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem wykonanych prac. Śliczny masz ogród i pieska oczywiście również. W końcu to czempion. Dokładam swój głos do zachwytu nad zdjęciami. Są oszałamiające. Naprawdę wyglądają jak obrazy. Myślałaś o wystawie? Życzę powrotu do zdrowia i do zobaczenia na Gardenii
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies