Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Iw31 19:40, 26 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
tez mam Yorczki az dwa suzi i gizmusia a Owczarka mam na zewnątrz 7 miesiecznego Korę
chodzimy z nią do szkółki bo strasznie broiła
a wiosna mogła by juz w koncu przyjsc
a skąd jesteś ??
____________________
Iwony ogród marzeń
Iw31 19:43, 26 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
ja z wyprowadzaniem nie mam problemu od 4 lat mieszkamy na wsi mamy swoje podwórko i psy same sie wyprowadzaja tylko mamy problem jak gdzies dalej wyjezdzamy atak to mąz pomaga a syn za mały ma dopiero niepełne 3 latka
____________________
Iwony ogród marzeń
monteverde 20:01, 26 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ewa4 napisał(a)
Beato 0109 o zabudowaniu tarasu też myślałam a nawet o zimowym ogrodzie ale ktoś mi kiedys odpowiedział że jak wieje to można się przenieśc na inną część domu a robić z tarasu kolejne ala pokoje po co mam ich wystarczająco duzo i to chyba racja odpuściłam a kwiaty jak wieje to sobie zbieram do garazu te wiszące trochę się nabiegam ale sport to zdrowie jest zadaszanie i już nic tam nie zmieniam

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
JoannA 20:05, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Ewa4 napisał(a)


zapraszam tych co chcą trochę namieszać na mojej działce bo to obok domu to tak nie moze być trzeba to zmienić to strona od pułnocy i tak może bukszpan kule bo u Danusi tak ładnie to wygląda a moze coś innego oczywiscie czrna szmatę usuwam mam tam hortęsję ale nie pasuje jej tam

Ewa, może hosty,żurawki, to północna strona, tawułki też lubią cień. Coś wyższego, może stożki. Nie wiem jak szeroka jest ta rabatka
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Ewa4 20:29, 26 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Aśka na 8 str.jest ta rabata w całości pokazana bo to idzie w literę L od str.wschodniej do północnej więc albo cała taka sama albo podzielic na 2 rabaty, bukszpany od wschodu a Rh od północy no i trawy hosty żórawki ale jak masz pomysł to jestem zainteresowana tam są zaraz nisko okna bo ja mam dom bez piwnicy a szer.jakieś 60 cm
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
anna_g 20:37, 26 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ta rabata w L mi się podoba - może nie trzeba jej dzielić. Jakbyś na pn dała rh to możesz na wschodzie dać jakąś azalię japońską niską - zimozieloną - może połączyłoby to "tematycznie" rabaty Swoją drogą powiem ci że u moich rodziców rh rośnie od południowej strony - caly czas na słońcu - i... rośnie - jest gęsty, bujny a jak kwitnie Ale to nie znaczy że tak polecam Tak mi się tu tylko z tą azalią skojarzyło. Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
JoannA 20:37, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
moim zdaniem na rh za wąska, pomyślę nad tą rabatą chociaż tu na ogrodowisku widzę lepszych ode mnie.
Nie martw się Ewka, pomożemy
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:42, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Ewa, kolejna propozycja, trzmielina szczepiona, trawy, żurawki,
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Ewa4 20:57, 26 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Aniu (Anna_g) tych rabat to Ci u mnie poddostatkiem na str 3 z białym żwirkiem tez jest na zmianę gotowa ale tu to nie mam pojęcia co posadzić
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:03, 26 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
JoannA napisał(a)
Ewa, kolejna propozycja, trzmielina szczepiona, trawy, żurawki,

no o takiej kompozycji nie pomyślałam brałam pod uwage iglaki szczepione ale trzmieliny nie muszę przespać się z tą myślą ale ciekawa
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies