Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

anna_pisalska 23:57, 26 lut 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Witaj Ewo
Pomysł z oczkiem super. Może być pięknie. Kiedyś miałam takie niewielkie (razem z działką kupiłam) i wymiękłam. Będę zaglądać, bom ciekawa jak się uda.
____________________
Ania - Ogród na górce
Ewa4 06:52, 27 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam Aniu (Anna_Pisalska)
Wymyśliłam sobie to oczko bo działka spora ale mój M taki trochę nie ogrodowy bardziej tworzyć coś innego woli a w ogrodzie odpoczywac no to temat oczka obgaduję z przyjaciółmi mają mi pomóc coś tam zrobimy a jak zrobimy to pokażę tylko ja z kamieni polnych chcę wszystkie kamienice na wsi pozbieram Pozdrawiam i zapraszam zaglądaj a ja uciekam do Ciebie
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 08:10, 27 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewuś,mnie się też marzy oczko wodne-z takim spadem,ale mój M jest identyko jak Twój,na razie muszę sobie wybić z głowy ale i tak dopnę swego ! Pozdrawiam i obyś dużo pięknych kamieni znalazła!
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
BASIA8 12:21, 27 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Ewo.
Pomysł z oczkiem wodnym trafiony. Mój małżonek dwa lata temu miał straszne chęci na zrobienie oczka wodnego - trochę go przystopowowałam i teraz żałuję, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zamiast oczka powstała altanka, na wodę w ogrodzie przydzie jeszcze czas.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Ewa4 14:39, 27 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Baśka nie idzie M cofnąć o 2 lata, wmów M że mówił o oczku wodnym tydzień temu, już my kobiety mamy swoje sposoby .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 14:45, 27 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Marta7 napisał(a)
Ewuś,mnie się też marzy oczko wodne-z takim spadem,ale mój M jest identyko jak Twój,na razie muszę sobie wybić z głowy ale i tak dopnę swego ! Pozdrawiam i obyś dużo pięknych kamieni znalazła!

kamienie już znalazłam na spacerkach z dziećmi ale kto je z tamtąd wyciągnie? juz słyszę jak M mówi kobieto oszalałas albo po co na co Ci to ale dam radę
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
bogumila 14:46, 27 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Czytam,że będzie kolejne "chciejstwo"....pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Ewa4 15:30, 27 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Bogusiu a tak sobie marzę no ale plan jest.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
danuta_szwajcer 18:11, 27 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jak fajnie mieć marzenia) a są po to, żeby je spełniaćno i dobrze miec plany i je realizować, a co do oczka to warto dobrze przemyslec czy ma byc dla rybek, roslin czy do szumu wody, bo ja się uparłam kiedyś na oczko bo chciałam szum wody fontanne no i mam ale nie posłuchałam mojego M i no i blędy moje wyszly
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa4 18:27, 27 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
danuta_szwajcer napisał(a)
Jak fajnie mieć marzenia) a są po to, żeby je spełniaćno i dobrze miec plany i je realizować, a co do oczka to warto dobrze przemyslec czy ma byc dla rybek, roslin czy do szumu wody, bo ja się uparłam kiedyś na oczko bo chciałam szum wody fontanne no i mam ale nie posłuchałam mojego M i no i blędy moje wyszly

Danusiu a mogę Cię prosić o napisanie o błędach jakich nie popełnic przy zakładaniu oczka ja planuję kaskadę z niewielkim oczkiem rybek raczej nie bo na zimę kłopot a roslinki to po bokach na kamieniach ale wiedzy w tym temacie nie mam musze poczytać co Szefowa pisała o oczkach ale jak masz jakieś rady to będę wdzięczna
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies