Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

zbigniew_gazda 21:16, 20 sty 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Też Danusiu współczuję. Piękne były kotki. 5 lat temu odeszła od nas suczka Tinka . Była z nami 16 lat.
Wszyscy w domu płakaliśmy . Teraz kiedy pojawił się Bari to ciągle jego zachowanie porównujemy z poprzedniczką .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kaisog1 21:47, 20 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
....nawet nie wiem co napisać Danuś.... no płakac mi się chce .........więc nic pisac nie będę oprócz tego, że jestem z Tobą!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
an_tre 21:53, 20 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
kaisog1 napisał(a)
....nawet nie wiem co napisać Danuś.... no płakac mi się chce .........więc nic pisac nie będę oprócz tego, że jestem z Tobą!
Gosiu, bo to jest po prostu takie smutne...
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
AgnieszkaBK 22:32, 20 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Wiem co się czuje w takiej chwili....współczuję z całego serca Tak odeszła nasza suczka Wika....to smutne
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Sebek 10:32, 21 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu - bardzo mi przykro

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Juzia 12:05, 21 sty 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
O rany.... Współczuję Danusiu
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
siaaska 19:43, 22 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Danusiu przykro mi Wiem jak bardzo byłaś z nimi związana...
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
AgnieszkaBK 01:00, 23 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Oglądam Wasze zwierzaczki i trochę boli mnie serce, że nie mogę na dzień dzisiejszy mieć takiego przyjaciela w domu. Nie chodzi o kłopot, tylko o to, że całymi dniami nie ma nas w domu i zwierzątko by cierpiało, tym bardziej, że mieszkamy w bloku. Oczywiście już wiemy, że jeżeli tylko zamieszkamy w domu, który budujemy to od razu zamieszka z nami ON.
Wprawdzie nie mamy naszej pociechy w domu, ale mamy SĄSIADÓW "Sąsiadami" nazywamy pieski, ze wsi, w której znajduje się nasz ogród. Są to wspaniałe psiaki rasy.....podwórkowej Są trochę inne niż nasze ukochane domowe pupile, mniej eleganckie, czasami oryginalnie "wyperfumowane", ale dzielne i wspaniałe, pogodne mimo trudnego życia.
Znajomi z wioski śmieją się, że jeszcze nie widać naszego samochodu, a psy już biegną w naszą stronę.
A oto nasi sąsiedzi






Nie wpuszczamy ich do ogrodu, bo pod naszą nieobecność podkopywały się pod siatką i wchodziły do ogrodu i sami wiecie jak to się kończyło




Jednak jak przychodzą w gości, to zawsze coś dostaną (tym bardziej, że często są głodne)




a za wszystko dziękują takim szczerym spojrzeniemczy to nie wystarczy?


____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 01:06, 23 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
W bloku też miewamy gościwystarczy zimą otworzyć okno





a to Wika, była z nami tylko 8 lat

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
monteverde 01:09, 23 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Nie ma ich już





tak mi przykro
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies