Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Gosialuk 22:30, 08 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Bordowe liście drzew i krzewów fajnie podkreślają otaczającą je zieleń. Na rabatach kolorów moc.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
danuta_szwajcer 22:30, 08 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, ileż u Ciebie pięknego kwiecia. Masz dużo pięknych i bardzo dorodnych roślin. Kalina cudna, bardzo podobają mi się te piłeczki
Pozdrawiam

Dziekuje, kaliny są piekne. U mnie teraz duzo niezapominajek bo pozwalam im rosnąc Jak przekwitna to powyrywam bo rosną wszędzie



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:41, 08 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Gosialuk napisał(a)
Bordowe liście drzew i krzewów fajnie podkreślają otaczającą je zieleń. Na rabatach kolorów moc.


Lubie takie akcenty bordowe ale też i seledynowe, teraz bedzie duzo kolorów bo azalie i rodki będą Kwitnie też glicynie.






____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kindzia 12:15, 09 maj 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
To pierwsze na Twoim zdjęciu, to mi na Paulownię wygląda. Zapytaj Irenki, ona ją ma.

Nawet nie chcę patrzeć na wielkość piwonii drzewiastych. Taką jedną pięknistą kupiłam w zeszłym roku bez obmyślonego miejsca i rośnie sobie na niedużym skrawku ziemi...już się boję
Lawendowa, 3 lata starsza, ma miejsce, ale dość wolno rośnie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 16:46, 10 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wspaniały odpoczynek za wami my w tym roku też mam fajny rejon na wakacje
W ogrodzie moc kolorów, kwiecia, i o dziwo mimo wyjazdu, masz dopieszczone na maksa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 21:14, 10 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Drzewo o które pytasz to paulownia. Zdjęcia z Pragi piękne szczególnie piwonie mi sie spodobały, bardzo je lubię choc one mnie nieco mniej. Zaraz zaczna kwitnac to trochę radosci będzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 16:42, 14 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kindzia napisał(a)
To pierwsze na Twoim zdjęciu, to mi na Paulownię wygląda. Zapytaj Irenki, ona ją ma.

Nawet nie chcę patrzeć na wielkość piwonii drzewiastych. Taką jedną pięknistą kupiłam w zeszłym roku bez obmyślonego miejsca i rośnie sobie na niedużym skrawku ziemi...już się boję
Lawendowa, 3 lata starsza, ma miejsce, ale dość wolno rośnie.


No cudne okazy widziałam i zachorowałam ale obawiam się bo różnie o nich mowia, sa piekne. To paulownia, nie zrobiłam z odleglosci jak olbrzymie było to drzewo ale cudne. Tam wogóle ta zieleń taka soczysta i zdrowa. Dobrze, że teraz pada bo roślinki bardzo potrzebowały wody i zaraz wszystko w oczach rośnie.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 16:51, 14 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Wspaniały odpoczynek za wami my w tym roku też mam fajny rejon na wakacje
W ogrodzie moc kolorów, kwiecia, i o dziwo mimo wyjazdu, masz dopieszczone na maksa


Oczy nacieszyliśmy,odpoczełam od codziennosci to fakt. A gdzie ten rejon?
Kolorow coraz wiecej i soczysta zielen bo pada ale zimno bardzo a z tym dopieszczeniem to pojechałaś na maksa echh ile mam pracy jeszcze i znowu ciecia tyle, oczko dalej czeka na wyczyszczenie a ja sił i zdrowia nie mam na takie schylanie, chyba czas pomyślec by go zmienic. Ciagle zaległosci. Przez te strajki i moje wnuki mam tyły

Czosnek na tle limonkowych orlików od Ciebie

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:14, 14 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bogdzia napisał(a)
Drzewo o które pytasz to paulownia. Zdjęcia z Pragi piękne szczególnie piwonie mi sie spodobały, bardzo je lubię choc one mnie nieco mniej. Zaraz zaczna kwitnac to trochę radosci będzie.


No jakos mi się zapomniało bo jak byłam u Irenki to przecież widziałam. A piwonie byly cudne, tam już przekwitały. Teraz zaczynają azalie i rodki tak inaczej niz co roku ale pada i pada i zimno co dla ogrodu jest dobre, bo susza była okropna.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 17:49, 14 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, ja też mam tyły. We dwójkę raźniej. Ale myślę, że jest nas znacznie więcej. Chwasty mi rosną jak szalone. A co będzie jak się cieplej zrobi.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies