Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 11:00, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Elaty widzę tak?
U mnie też sucho, podlewam, ale już mam dość, niech w końcu poleje.


Tak elaty i kwitną a to moje hakonki, duzo mniejsze jeszcze, chodz np.obiela zawsze kwitla ok.10 maja a teraz juz zakwitła no i popatrz moje sadzonki od Ciebie chyba maja sie dobrze?






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:06, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kindzia napisał(a)
U mnie nie przymroziło I magnolie całe i piwonie


To ciesze się bardzo U mnie jeszcze ciut czerwonego klonika jakby przymroziło. Susza straszna. Ale rodek czerwony daje po oczach Pięknie w sloncu się mieni, następne już też kolor pokazują i azalie, chyba jak wróce z urlopu to dużo będzie kwitło.
Nawet juz perukowce...








____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasya 13:02, 24 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41919
danuta_szwajcer napisał(a)


Ale bzy jeszcze nie zakwitły, susza okropna, rodek juz pięknie zakwitł, za dwa dni bedzie w pełni kwitnienia. Obiela zawsze ok.10-15 maja kwitła a teraz juz sie rozbija. pozdrawiam






tak to u mnie bedzie za tydzien lub dwa
czekam niecierpliwie
pieknie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
AgataM 13:10, 24 kwi 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Podziwiam, podziwiam ile u Ciebie kwieciścia. Przepięknie...... Twój perukowiec taki duży, mój pierwsze listki wypuszcza.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Bogdzia 20:12, 24 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wiosnę masz dużo bardziej zaawansowana niz u mnie, perukowce śpią jeszcze , klony niektóre równiez , obiele jeszcze nie kwitną, rododendrony tylko te wczesne, bzy mają pączki ale takie jak Twoje to chyba za dwa tygodnie bedą.Pięknie i kolorowo u Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 23:03, 25 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kasya napisał(a)


tak to u mnie bedzie za tydzien lub dwa
czekam niecierpliwie
pieknie


Wszystko szybciej, bzy zawsze na 15 maja kwitly a teraz pachnie bzami wszedzie
Kalina juz taka...
ALe teraz dopiero niektore tulipany zakwitly


Kolejne rodki i azalie tez...

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 23:06, 25 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
AgataM napisał(a)
Podziwiam, podziwiam ile u Ciebie kwieciścia. Przepięknie...... Twój perukowiec taki duży, mój pierwsze listki wypuszcza.

Nawet buki juz sie rozbijaja ale cieplo jest bardzo tylko susza okropna oby zaden grad znowu nie poniszczyl...
Tulipanowiec w tym roku ma duzo pąków.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 23:11, 25 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bogdzia napisał(a)
Wiosnę masz dużo bardziej zaawansowana niz u mnie, perukowce śpią jeszcze , klony niektóre równiez , obiele jeszcze nie kwitną, rododendrony tylko te wczesne, bzy mają pączki ale takie jak Twoje to chyba za dwa tygodnie bedą.Pięknie i kolorowo u Ciebie.


No to faktycznie, ale u mnie tak wyjątkowo i trzy tygodnie do przodu w porownaniu z poprzednimi latami, obawiam się, że moja ukochonaną obiele nawet nie zobacze jak zakwitnia w pełni....





____________________
Liliowo i kolorowo:)
AgnieszkaW 19:37, 26 kwi 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, piękny czas w Twoim ogrodzie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Urszulla 20:37, 27 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Gdzie Ty masz posadzoną obielę?
klonik rośnie jak na drożdżach
Fajnie że Ci się podobają moje dekoracje, ogrodowisko bardzo pomogło mi żeby takie rzeczy stały się proste i przyjemne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies