Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Dorota123 00:05, 07 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie kwitną Ci róże, ale i hortensje masz nieźle wypasione.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 19:16, 11 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kwiecia Masz zatrzęsienie Cudności. Ślimory i u mnie szaleją i grzyb obecnie. Danuś cóż zrobić taki rok Pozdrawiam


A wszystkiego nie pokazuje, cięzki ten rok chodz susza też była zła, ślimore nawet rodki mi już zjadają a ile komarów Nigdy u mnie nie było czegoś takiego no i znowu leje, no cóż cieszmy się tym co jest a teraz zaczynają lilie, floksy i hortensje, nawet kilka kwiatów ogrodowych niebieskich w gruncie też mam chodz mocno je przymroziło.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:23, 11 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ania111 napisał(a)



Danusiu ,

Piękna , żółta róża
czy może przylatują do niej żuczki ?


Chodz to juz tylko jedyna moja żółta po kiedyś wszystkie żółte mi wymroziło, chętnie przytulają się Róze ciężko mają w tym roku bo co chwilę ulewy.


zaczynają floksy, chodz nie wiem jak będą wyglądać po kolejnych ulewach, są bardzo wysokie w tym roku.



Hortensje w tym roku pomimo, że bardzo nisko ciełam to od tych deszczy rosną jak szalone





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:39, 11 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Wnusiom mostek się podobał? Masz go nad oczkiem zamontowany?

Róże wspaniale kwitną 70 to pokaźna ilość i pracy dużo ale nie narzekasz odwdzięczają się


Tak mam go nad oczkiem bo taki był cel, ULa nie mam sił ani zdrowia by go czyścić co roku, a i potem trzeba na nowo wodę do niego, rok temu był problem bo susza. Wnusia, sczególnie ta młodsza ma tajemnicze przejście Oj za dużo pracy, w największym czasie kwitnienia ciągle u mnie padało, więc większość poszło do worków Pracy za dużo, cięcia mam za dużo a przy tych opadach to rośnie wszystko jak szalone. Na niektórych choroba grzybowa, nawet nie było jak oprysku zrobić. Dobra pogoda dla rodków, dbrze, że w koncu im nawozu dałam bo znów leje. Za to hakonki, elaty dobrze rosną. Lawendy nie lubią za mokro. Hortensje będą giganty. Niskie Bobo bardzo mi się podoba.










____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:46, 11 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Pięknie kwitną Ci róże, ale i hortensje masz nieźle wypasione.


A najbardziej urosły w tym roku bukietowe, pomimo, że bardzo je ciełam na wiosnę to giganty, ciekawe jak duże kwiaty będą.
Lilie i liliowce zaczynają dopiero u mnie.












____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:50, 11 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
No Liliowo i kolorowo









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 20:03, 11 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632


____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 20:14, 11 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
danuta_szwajcer napisał(a)


Tak mam go nad oczkiem bo taki był cel, ULa nie mam sił ani zdrowia by go czyścić co roku, a i potem trzeba na nowo wodę do niego, rok temu był problem bo susza. Wnusia, sczególnie ta młodsza ma tajemnicze przejście Oj za dużo pracy, w największym czasie kwitnienia ciągle u mnie padało, więc większość poszło do worków Pracy za dużo, cięcia mam za dużo a przy tych opadach to rośnie wszystko jak szalone. Na niektórych choroba grzybowa, nawet nie było jak oprysku zrobić. Dobra pogoda dla rodków, dbrze, że w koncu im nawozu dałam bo znów leje. Za to hakonki, elaty dobrze rosną. Lawendy nie lubią za mokro. Hortensje będą giganty. Niskie Bobo bardzo mi się podoba.












Właśnie w tym tygodniu kupiłam sobie Bobo ale jeszcze stoi w donicy jak większość rzeczy na nowe rabaty Pokaż swoją Bobo.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
greg66 21:08, 11 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Danko u mnie to samo, leje, komary nie daja posiedzieć a przecież teraz jest ta chwila największej radości z ogrodu. Może w sierpniu będzie lepiej.
Liliowce ładne i jeszcze masz bodziszka, u mnie już przekwitły.
A ślimoki to już atakują na całego.

Mimo tego ślę pozdrowienia
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sylwia_slomc... 22:01, 11 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
danuta_szwajcer napisał(a)


A wszystkiego nie pokazuje, cięzki ten rok chodz susza też była zła, ślimore nawet rodki mi już zjadają a ile komarów Nigdy u mnie nie było czegoś takiego no i znowu leje, no cóż cieszmy się tym co jest a teraz zaczynają lilie, floksy i hortensje, nawet kilka kwiatów ogrodowych niebieskich w gruncie też mam chodz mocno je przymroziło.





Oj tak, rok ciężki, ale jak sobie przypomnę zeszłoroczne podlewanie to już nie wiem co lepsze. Cieszmy się bo nie wiadomo co kolejny rok przyniesieNic nie cytuję bo mi się wszystkie kolory podobają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies