Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 17:30, 19 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:38, 19 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632








____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 17:52, 19 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Czyli lili Ci nie zjadły nornice. To fajnie
Ładne te hortensje w donicach. A ta druga niska hortensja to może być Litlle Limelight. W szkółce miałam ją w rękach ale Pani wytłumaczyła mi że niższa jest Bobo więc wzięłam tę drugą.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 19:11, 19 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Czyli lili Ci nie zjadły nornice. To fajnie
Ładne te hortensje w donicach. A ta druga niska hortensja to może być Litlle Limelight. W szkółce miałam ją w rękach ale Pani wytłumaczyła mi że niższa jest Bobo więc wzięłam tę drugą.


No niestety ale wiekszosc tak to są lilie co rok temu sadziła moja wnusia i one nie zakwitły rok temu ale za to tego roku są ładne a te jasne, kremowe to mam od Kasi jeszcze różowe dopiero zakwitną Nie Ula to nie jest ta hortensja, inaczej się nazywa, zapytałam już Anie jak mi odpowie to napisze. Ale Bobo ładniejsza i w pierwszym roku miała niezbyt te kwiaty ale już w tym widze, że będzie piękny bukiet.



Niezawodny wielosił


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:29, 19 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Znowu zbliza się burza




____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasya 19:33, 19 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41843
danuta_szwajcer napisał(a)


No niestety ale wiekszosc tak to są lilie co rok temu sadziła moja wnusia i one nie zakwitły rok temu ale za to tego roku są ładne a te jasne, kremowe to mam od Kasi jeszcze różowe dopiero zakwitną Nie Ula to nie jest ta hortensja, inaczej się nazywa, zapytałam już Anie jak mi odpowie to napisze. Ale Bobo ładniejsza i w pierwszym roku miała niezbyt te kwiaty ale już w tym widze, że będzie piękny bukiet.



Niezawodny wielosił



Jakie warunki lubia wielosiły ?
Moje 2 zniknęły....
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
danuta_szwajcer 19:48, 19 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kasya napisał(a)

Jakie warunki lubia wielosiły ?
Moje 2 zniknęły....

U mnie zbytnio się nim nie przejmuję, słonko ma ze wschodu i zachodu, zauważyłam, że lubi rozsadzanie wiosenne i tak mam go coraz więcej, jak przekwita, przycinam i znowu kwitnie.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ania111 20:16, 19 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
danuta_szwajcer napisał(a)










Danusiu ,
piękne masz lilie
… i te ko;pry
Ale widzę jeszcze jedną ślicznotkę
dalie
kolor bomba
____________________
Ania Spelnione marzenie
Dorota123 22:01, 19 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nie mam magicznej siły do hortensji i wiem że u nas teraz jej nie dostanę. W przyszłym roku zaopatrzę się wcześniej. Przeglądam Twoje lilie i myślę: ta nie pachnie i ta też, a te to są pachnące.
U mnie przelatują deszcze, ale pod liliami było sucho po deszczu. Burze na szczęście nas omijają, za to komarów mam zatrzęsienie. Jak ruszę jakąś rośliną to wylatuje cała chmara wygłodniałych komarzyc.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Alicja169 23:06, 19 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Tak , lilie to też moja słabość Tym bardziej, że poza wiosennym podsypaniem nawozu do cebulowych, praktycznie są bezobsługowe.
A jak często wykopujesz cebule Danusiu?
U mnie tak się rozrosły, że chyba muszę je w tym roku wykopać i ponownie posadzić.
Hortensje też urokliwe.
Och, te komary, dość mam tych bzyczących potworów
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies