Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 17:34, 24 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632






____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasya 18:06, 24 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41802
danuta_szwajcer napisał(a)


Zapraszam, zapraszam, tylko niech się u nas ta pandemia jakoś rozejdzie, u nas znowu duży wzrost w naszym mieście i okolicy
A wybujałe owszem, pomimo, że hortensje tak mocno przyciełam to rosną i rosną jakieś giganty, tunelami chodzę już Już zaczynają hibiskusy, malwy w koncu i miliny i nawet magnolia po raz drugi zakwitła no coś jej się pomyliło Lilie i floksy pięknie pachną no tylko te komary

No i częsciej zaglądaj bo zawsze przenosisz mnie w inny świat Zostawiając mi do posłuchania takie perełki






Ale cudne floksy ! Chce takie, podaj odmianę proszę
Malwy dziewanny, hibiskusy.... nie często się spotyka
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
danuta_szwajcer 18:35, 24 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kasya napisał(a)


Ale cudne floksy ! Chce takie, podaj odmianę proszę
Malwy dziewanny, hibiskusy.... nie często się spotyka


Niestety Ci nie podam bo nie wiem, mam różne, różniste. Jak mi przypomnisz to jesienią czy wiosną moge Ci wysłać
Malwy kojarzą mi się z dziecinstwem, mam do nich sentyment, dziewanny jakoś same do mnie przywędrwowały no to je zostawiłam, hibiskusy to pamiątka od ukochanej cioci Wandzi, no taka sentymentalna zbieraczka ze mnie
Juki trzymam tylko z uwagi na mojego M bo je lubi







____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasya 18:38, 24 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41802
danuta_szwajcer napisał(a)


Niestety Ci nie podam bo nie wiem, mam różne, różniste. Jak mi przypomnisz to jesienią czy wiosną moge Ci wysłać
Malwy kojarzą mi się z dziecinstwem, mam do nich sentyment, dziewanny jakoś same do mnie przywędrwowały no to je zostawiłam, hibiskusy to pamiątka od ukochanej cioci Wandzi, no taka sentymentalna zbieraczka ze mnie
Juki trzymam tylko z uwagi na mojego M bo je lubi









No szkoda..
Wiec może uśmiechnę się o nie do ciebie, bardzo ładne są, maja takie inne kwiatki

____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Urszulla 20:07, 24 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
danuta_szwajcer napisał(a)

Ciesze się, że się lilie podobają a jak pachną
Najwazniejsze, ze te dalie są niskie, większosc mi zjadły ślimaki, kilka zle posadziłam bo pomyliłam niskie z wysokimi, no cóż... teraz jest liliowo i kolorowo, bo i floksów mam bardzo dużo.









Danusiu, ja mam jedną lilię a pachnie jak przechodzę i zapach idzie ze mną. A Ty masz tyle że Ci na pewno pół ogrodu pachnie


A hortensje zawsze miałaś wielkie a teraz to będą jak mini drzewa to dopiero będą okazy
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 18:34, 25 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kasya napisał(a)


No szkoda..
Wiec może uśmiechnę się o nie do ciebie, bardzo ładne są, maja takie inne kwiatki



Jak tylko będzisz chętna to daj znać
A mi bardzo się podoba ta w paski i malinowa, białe też są piękne









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:41, 25 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)


Danusiu, ja mam jedną lilię a pachnie jak przechodzę i zapach idzie ze mną. A Ty masz tyle że Ci na pewno pół ogrodu pachnie


A hortensje zawsze miałaś wielkie a teraz to będą jak mini drzewa to dopiero będą okazy


Oj bardzo pachnie, lilie ale i floksy też pachną. Hortensje to w większości są już drzewa. Oby tylko jakas nawałnica znowu nie przyszła a i deszcz też obawiam się, żę może połamać. Vanilka juz takie duże kwiaty ma.










____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:12, 27 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ula tak wygląda Bobo na dzien dzisiejszy




A to Vanilka, kwiaty większe od głowy i ta niska NN






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:42, 29 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632









____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 07:21, 30 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
Pięknie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies