Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

boguslawa_ma... 07:49, 04 sie 2020


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Hort.vanili chyba są najładniejsze.
Piękny ogród.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
danuta_szwajcer 11:54, 05 sie 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Pięknie


Dziękuje, róże szybko zaczeły kwitnąc drugi raz a niektóre kwitną ciągle, nie wyrabiam z cięciem. Hortensje giganty, po ulewach w ogrodzie jak w śmietniku, muszę isc porządkować. Plaga ślimaków, pędraków mnie dobija. Bobo coraz ładniejsze.













____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:04, 05 sie 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
boguslawa_madejska napisał(a)
Hort.vanili chyba są najładniejsze.
Piękny ogród.


Miło Cię Bogusiu gościć u mnie, parę stron wstecz dałam nawet zdjęcia wspomnieniowe z naszego spotkania u mnie. Czas szybko leci.
Vanilka jest cudna, ale ma ogromne kwiaty i niestety pod ciężarem deszczu ostatniego bardzo się wygina. Mam dużo odmian musze kiedyś zrobić listę od numeru 1 do....
Ostatnio zagościła u mnie Ania, pamiętasz zapewne ze spotkań i zobacz sobie jakie te hortensje są u mnie ogromne pomimo, że bardzo je tnę na wiosne.





Niektóre lilie dopiero zaczynają


Budleja rośnie do nieba ma chyba ponad 3-4m

____________________
Liliowo i kolorowo:)
zawitka 22:10, 05 sie 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Cofnęłam się nieco do tyłu przypomnieć Twój ogród .Kolory aż biją po oczach ale hortki i rodki to jest to .masz Calsapa mój był ładny ale leczę go 2 lata i ciągle boję się ze marnieje.Pozdrawiam .Napasłam oczy kolorami .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Urszulla 13:06, 06 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
danuta_szwajcer napisał(a)
Ula tak wygląda Bobo na dzien dzisiejszy




A to Vanilka, kwiaty większe od głowy i ta niska NN








To moja Vanilka ma ograniczone warunki. A na wiosnę ją definitywnie przesadzam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:06, 18 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
danuta_szwajcer napisał(a)


Miło Cię Bogusiu gościć u mnie, parę stron wstecz dałam nawet zdjęcia wspomnieniowe z naszego spotkania u mnie. Czas szybko leci.
Vanilka jest cudna, ale ma ogromne kwiaty i niestety pod ciężarem deszczu ostatniego bardzo się wygina. Mam dużo odmian musze kiedyś zrobić listę od numeru 1 do....



Właśnie czas na taką listę u Ciebie
Z Bogusią usyalałyśmy jak wygląda Phantom, że ma rzadsze swoje kwiatostany. To szczerze moje Magical Candle sa pełne i zachwycają u mnie. Vanilka oczywiście też ale to że się wygina jest jej pewną wadą. U mnie Silver Dollar to też piękny pełny kwiatostan.
Wreszcie swoją Bobo posadziłam ale bez fotek bo narazie mam wielki bałagan na rabacie. Jeszcze długo zanim dojdę do ładu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 13:36, 31 sie 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, w Twoim ogrodzie są wszystkie rośliny, które lubię. Widzę, ze floksy też masz. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Hortensje masz giganty.
Pięknie, cudnie, wspaniale.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kasiek 22:29, 18 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Danusiu, Ciebie tez tak malo ostatnio...Ciekawa jestem Twojej jesieni
____________________
Bawarka
Dorota123 20:50, 11 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Lato piękne, ale była jesień, już zima stuka do drzwi, a tu cisza. Wszystko w porządku?
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Kasiek 19:17, 30 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762




Danusiu, podpowiedz prosze nazwe tej hortki
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies