Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Angielski ogród - chciałabym...

Pokaż wątki Pokaż posty

Angielski ogród - chciałabym...

Pszczelarnia 12:24, 09 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Moniko, co to jest magnolia kompaktowa?
Na kolanach ale z myślą o efekcie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Monika76 19:58, 12 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Pszczelarnia napisał(a)
Moniko, co to jest magnolia kompaktowa?
Na kolanach ale z myślą o efekcie!


Kompaktowa czyli zwarta w pokroju i o powolnym wzroście.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
ewsyg 20:31, 12 paź 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
Witaj Moniko. Podobnie jak Ty ja też kocham róże, jeżówki i liliowce. Brzozy też są moją miłością. Moniko, dużo pięknych roślin już u Ciebie rośnie a wokoło jest kolorowo. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Monika76 18:22, 16 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Pogoda sie popsuła i lekko zblokowała moje prace ogrodowe.
Ale jest dobra wiadomość , bo nareszcie zostanie zrobiony podjazd pod garaż i przedogródek będę mogła zacząć porządkować.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Ewa777 18:32, 16 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
To dobra wiadomość. Ja już będzie wszystko gotowe, to wrzuć zdjęcia podjazdu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Monika76 08:41, 31 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Ostatnio same smutki. Choroba w rodzinie bliskiej, śmierć ukochanego psa który był prawdziwym kompanem życia , pomimo tego iż był z nami dość krótko to ukochalismy go bardzo.
Fifi to była przybłęda którą ktoś zostawił na polu niedaleko mojej miejscowości. Błąkała się podobno ok. miesiąca. Pewnego dnia na spacerze podeszła do mnie i szła w niewielkiej odległości aż do domu. Ja weszłam a ona została poza posesją. Po godzinie widzę wciśniętą psinę w drzwi wejściowe i ani rusz. Wieczorem znowu, na następny dzień również. Od tamtej pory towarzyszyła mi na spacerach Z Juleczkiem. Szła koło wózka i wszystkie burki wiejskie skutecznie odganiała. Została więc ku ogromnej uciesze mojej córci- ona cały czas marzyła o psie więc niech będzie. Fifi była totalnym zaprzeczeniem mojego wyobrażenia o moim psie. Po prostu niezbyt urodziwy kundel. Niemniej okazała nam tyle miłości i tolerancji( wobec dzieci przede wszystkim) że określić ją mogę z powodzeniem Przyjaciel.
Niestety dwa tygodnie temu w poniedziałek nagle na spacerze zaczęła utykać, w południe już nie mogła wstać. Weterynarz stwierdził chwilowy paraliż, może od zimna, ale w nocy Fifi zdechła. Byliśmy cały czas przy niej. Fifka była już stara miała ok 14 -15 lat. Dobrze ,że na starość znalazła miłość i dom, szkoda tylko że tak krótko.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 08:48, 31 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
CD

Oliwka cały czas popłakiwała po kątach, nie miała z kim wychodzić na spacery, z kim się tarmosić i szaleć.A moja córcia ma temperament i energia ja roznosi. Fifi uwielbiała latać z nią po polach i ogrodzie, był to typowy "pies łazęga". Postanowiliśmy więc zaadoptować psa ze schroniska. Po dwóch wizytach i typowaniu w inne zupełnie psy wczoraj do domu wróciliśmy z Suzi.
Jest piękna chociaż zupełnie inna niż Fifi- taka spokojna. Cały czas śpi , myślę że to z powodu stresu. Poza tym w końcu ma miękkie i ciepłe legowisko. Zobaczymy jak się przyzwyczai. Przedstawiam Suzi.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 08:51, 31 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Teraz nieco inny klimat. JESIEŃ w ogrodzie
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 08:53, 31 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 08:54, 31 paź 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies