Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród średniowieczny i nie tylko

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród średniowieczny i nie tylko

Joku 22:00, 11 sie 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Spodobała mi się taka zwięzła relacja. Życzę powrotu do zdrowia.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
monteverde 18:19, 27 wrz 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
MarekW napisał(a)
Przepraszam ale nic w lipcu i w sierpniu do tej pory nie fociłem i ogólnie ogród zaniedbany z kilku powodów. primo: od początku lipca choruję, secundo byłem na wakacjach, tertio teraz też mnie nie ma na miejscu i quarto były roboty budowlane przy różance i z tego powodu w tym roku strasznie zaniedbana, bo nawet siły nie miałem aby tam coś zrobić. Ogólnie zaniedbałem się strasznie bo inne prace mnie pochłonęły. A z newsów to po raz pierwszy, skromnie ale jednak, zakwitł milin i ma śliczne ciemno pomarańczowe kwiaty, przegorzany szaleją, wykopałem czosnki i tulipany aby je posadzić na jesieni i będę miał ich znacznie więcej i to tylko tyle, pozdrawiam

Marek czy choroba już przeszła? czy robiłeś coś w ogrodzie(przesadzanie) ciekawa jestem prac przy różance cieszę się z milinu a przegorzany może masz siewki? pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mira 20:09, 27 wrz 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
No to mam już jesień i te cebule trzeba wkopać niestety, rozumię że musisz przy różach popracować bo masz ich trochę a czy masz głowę na nowe, bo ja sobie zafundowałam i teraz muszę szykować miejsca. Lato było upalne i suche niezbyt dobre dla róż.
A miałam przy okazji bycia w Bolestraszycach i do Ciebie zajechać ale co się odwlecze - obiecuję sobie w kolejnym roku przeznaczyć czerwiec na wycieczki.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kasia_w 14:15, 30 wrz 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Hej Marek

Dopiero teraz natrafiłam na Twój wątek i wolnej chwili postaram sie go prześledzić. Ja także kończyłam historię sztuki, choć były to moje pierwsze studia, a zawód mam związany z drugim kierunkiem na innej uczelni. Podobnie jak Ty, uwielbiam starocie i próbuję w swoim ogródku przemycić trochę dawnego klimatu, choć raczej eklektycznie traktuję te nawiązania.
Masz wspaniałą kolekcję róż, zwłaszcz Queen of Sweden i Tuscany mi sie podobają. Czy to prawda że Tuscany tylko raz kwitnie w sezonie?

Pozdrawiam i liczę, że się pojawisz wkrótce
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
MarekW 22:48, 12 lis 2015


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
No nie tak szybko się pojawiam, bo nic właściwie się nie dzieje ciekawego w ogrodzie, pochłonięty jestem innymi rzeczami niestety. Ale pozdrawiam wszystkich Ogrodowiczan i o Was myślę mimo że cisza u mnie
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Pszczelarnia 09:04, 13 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A jakaś relacja sezonowo-ogródkowa będzie? Mimo pochłonięcia innymi rzeczami.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
monteverde 20:52, 04 maj 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marek mam Cię przesyłam zdjęcie mojego asfodela a jak Twoje ? pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 02:38, 02 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Chyba Tobie różanki nie przekopali po swojemu przy tej budowlance? Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Joku 07:25, 02 cze 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Pokaż proszę kilka obrazków z ogrodu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
MarekW 08:36, 02 cze 2016


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
hanka_andrus napisał(a)
Chyba Tobie różanki nie przekopali po swojemu przy tej budowlance? Pozdrawiam

Trochę uszkodzili ale nie przekopali :0 niedługo będzie relacja, czekam na nowy aparat fotograficzny
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies