Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

paulina_ns 07:24, 06 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Paulinka, jedyne co bym zrobiła, to bym sprawdziła, czy nie są za głęboko posadzone. Jeśli nie to chyba bym nie ruszała... Mogłabyś ją może czymś podkarmić?? Obornik, gnojówka z pokrzyw, skrzypu, może florovit jak nie lubisz się ciaprać z przyrządzaniem ek-środków. Tyle mi przychodzi do głowy..

Zieloności zostawiam i buziaki




Nie wiedziałam, które zdjęcie zacytować, wszystkie są tak cudne,że aż brakuje słów u mnie już po piwoniach ostatnia burza skutecznie usunęła im kwiaty teraz czas na róże, a Twoja MW szaleje strasznie ja wciąż czekam chociaż na jeden kwiat, ale już tuż, tuż biała szałwia cudna, u mnie też szaleje strasznie, oczywiście jest zestawiona z różami i pewnie znów się miną z kwitnieniem
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
nicol21 13:51, 06 cze 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Super te MW wyglądają. Ale chyba z różowymi to pasowac nie będą? wiesz - w nóżki np pnących? Pytam bo ojciec z tych "jak róża to tylko czerwona" a chce u nich pobawić się w rabatki.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Magleska 18:04, 06 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
jolka napisał(a)



Zostawiam różyczki Munsted Wood czaruje





Zakochałam się w takich obrazkach cudne
Muszę poszukać im miejsca u siebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
frezja 18:11, 06 cze 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MW prześliczna i ta trawka, jako tło...duet doskonały.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
KasiaBawaria 07:55, 07 cze 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mam identyczne piwonie- i biala i rozowa. Tylko mnie po kilku latach wkurzaja. Maja tyle kwiatow, ze doslownie sie lamia. Poza tym tak szybko przekwitaja. W te upaly kwitly tylko kilka dni a potem wszedzie lezaly ich platki.
____________________
Zapraszam na kawe
makadamia 07:59, 07 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasiu - weź przykład z mojej mamy: zbiera płatki przed Bożym Ciałem i daje dziewczynkom do sypania. Problem solved:D
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
KasiaBawaria 07:58, 08 cze 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moi chlopcy nie sypia platkow no i tu nie ma procesji. Moze jakis likier da sie zobic jak z platkow rozy?
____________________
Zapraszam na kawe
Marzenaka 21:11, 09 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Jola, mam pytanie. Co twoim zdaniem lepsze na szpaler róż? Bonica czy Larissa? Która dłużej kwitnie? Która ma bledszy róż?
____________________
Ogród Marzeny
jolka 08:45, 10 cze 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Nie wiedziałam, które zdjęcie zacytować, wszystkie są tak cudne,że aż brakuje słów u mnie już po piwoniach ostatnia burza skutecznie usunęła im kwiaty teraz czas na róże, a Twoja MW szaleje strasznie ja wciąż czekam chociaż na jeden kwiat, ale już tuż, tuż biała szałwia cudna, u mnie też szaleje strasznie, oczywiście jest zestawiona z różami i pewnie znów się miną z kwitnieniem


Paulinka, dziękuję za miłe słówka Co do piwonii, to wiesz, że u mnie białe są to teraz??
Sama się dziwię, że tak długo się trzymają. A ja tylko obcinam przekwitłe kwiatki, żeby nie śmieciły.


Ale już tak nie zwracam na nią uwagi, bo tak jak mówisz.. teraz czas na róże
Biała szałwia z różą u mnie się idealnie zgrały. Bardzo lubię to połączenie



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:52, 10 cze 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Pozostanę jeszcze na chwilę z tym kąciku różanym, by docenić Artemis, na którą marudziłam rok temu, za nieregularny pokrój krzaka.
To jej trzeci sezon (drugi pełny) u mnie. Bardzo żywotna, obsypana pąkami, z subtelnymi kwiatami Zaliczam do kategorii "love it"





____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies