Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Kawa 10:18, 30 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Jola no cuda masz ja nie wiem jak to jest
a bonica u Ciebie taka już wielka i ulistniona a moja dopiero posadzona jakoś milczy jak zaklęta
ciekawe czy się przyjmie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
lindsay80 21:48, 30 kwi 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Och jakie cudne masz ciemierniki!
Amonogawy też urocze z kwiatuszkami.

Wróciłam do fotek skarpy, całkiem fajnie już się prezentuje.
____________________
Tu ma być ogród :)
iwonkap 18:36, 03 maj 2019

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Jolu masz moze zdjęcie amonogawy z dalszej perspektywy ?? zastanawiam sie jak one wyglądają na tej rabacie o tej porze roku z towarzystwie tego co tam rośnie/zaczyna sie pojawiać
nicol21 16:00, 08 maj 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Nie wiem co ładniejsze u Ciebie - musiałam trochę się pocofać, co zrobiłam z przyjemnością bo widoki piękne. Wszystko bujnie rośnie i ten sezon to będzie szał ciał

aa tak, liczę na nową porcję zdjęć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
jolka 20:54, 12 maj 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
Jola no cuda masz ja nie wiem jak to jest
a bonica u Ciebie taka już wielka i ulistniona a moja dopiero posadzona jakoś milczy jak zaklęta ciekawe czy się przyjmie


Twoja bonica może milczy bo ma focha na maj! W sumie ją rozumiem ...
Zimno, brzydko, leje, wieje.. matko!! Co za pogoda??

Kwiatki majowe zostawiam w tonacji patriotycznej
Do tulipanów w tym tygodniu dołączyła aronia, śliczne ma kwiatuszki


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:03, 12 maj 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
lindsay80 napisał(a)
Och jakie cudne masz ciemierniki! Amonogawy też urocze z kwiatuszkami.Wróciłam do fotek skarpy, całkiem fajnie już się prezentuje.


Lubię ciemierniki, już od paru sezonów rozświetlają mi wiosnę Amonogawy mają tylko jeden minus, zdecydowanie za krótko kwitną!! A skarpa mnie irytuje nieprzeciętnie chwastami!! Pomimo, że systematycznie staram się je usuwać, to wciąż przerastają przez irgę. Muszę znowu ją ogarnąć, nim irga zakwitnie. Chcę się cieszyć kwitnącymi na biało kwiatuszkami bez chwastów Ech.. syzyfowa praca..

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:08, 12 maj 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
iwonkap napisał(a)
Jolu masz moze zdjęcie amonogawy z dalszej perspektywy ?? zastanawiam sie jak one wyglądają na tej rabacie o tej porze roku z towarzystwie tego co tam rośnie/zaczyna sie pojawiać

Nie mam niestety pod ręką takiego, na którym byłby widoczny dół. Ale pewnie gdzieś w fotkach z ubiegłego roku znajdziesz. Ogólnie na dole zaczynają być widoczne hortensje, no i ciemierniki, seslerie, potem hosty.


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:17, 12 maj 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nicol21 napisał(a)
Nie wiem co ładniejsze u Ciebie - musiałam trochę się pocofać, co zrobiłam z przyjemnością bo widoki piękne. Wszystko bujnie rośnie i ten sezon to będzie szał ciał aa tak, liczę na nową porcję zdjęć


Miło Cię widzieć Ewelina Dziękuję za miłe słówka Wszystko szybko rośnie, a najszybciej chwasty Nie ogarniam ich! Ale co tam .. ile dam rady tyle wyrwę, reszta zaczeka. Z nowych zdjęć może rh dla Ciebie Wreszcie się doczekałam, że kwitną porządnie. Ale jeden jest na skraju agonii(!!), choć rośnie w identycznych warunkach, jak pozotałe. Ech, czasem ciężko mi zrozumieć te moje rośliny ...



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:24, 12 maj 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Maj bardzo słaby pogodowo, ale przyroda i tak gna do przodu. Zostawiam parę fotek ku pamięci


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:29, 12 maj 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Część warzywno owocowa też bujnie

Jeżyny ...


Winogrona...



Porzeczka ...


Jagoda kamczacka ...


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies