Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 21:02, 09 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
romaya napisał(a)
Za każdym razem, kiedy wchodzę do Twojego ogrodu, rozdziawiam gębę z zachwytu i ze zdziwienia. Ideał!


Madzia, ja też ciągle rozdziawiam, bo mnie chwasty dobijają Ale nie przestanę z nimi walczyć, bo lubię mój ogród, a takie wpisy jak Twój, jeszcze bardziej mnie motywują Dziękuję za przemiłe słówka

Dla Ciebie piwonie jak lody śmietankowe


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Veega 22:35, 09 cze 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
romaya napisał(a)
Za każdym razem, kiedy wchodzę do Twojego ogrodu, rozdziawiam gębę z zachwytu i ze zdziwienia. Ideał!



Mam tak samo....cudnie, cudnie, cudnie
Agi2006 23:29, 09 cze 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Boże co to za piwonie te białe? Zaje. .....fajne! Właśnie u siebie pisałam ze musze posadzić jakieś białe bo też kocham piwonie a że nie mam u siebie to podkradam tacie do wazonu. A i jeszcze jedno pytanie co do Twojego ogrodu. Co to za trawka z różami munsted?Wygląda mi na ML.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Zakrecona 06:44, 10 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Jolu piękny busz, piwonie cudo. Ja u Ciebie chwastów nie widzę, a z pszczółek się bardzo cieszę
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
adewzuol 09:44, 10 cze 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Jolka imponujesz pszczołami.
Podziwiam.
____________________
Ewelina W piaskownicy
beata_m 14:37, 11 cze 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Hej Jolu a ja trafiłam do Ciebie jakoś przypadkiem przeglądając pinteresta .. powiedz czy piwonie dalej tak pięknie pachną jak pamiętam z ogrodu mojej babci??????????????
W wolnej chwili zerknę na więcej ... bo bardzo mnie zdjęcia zaintrygowały
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
jolka 07:59, 15 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agi2006 napisał(a)
Boże co to za piwonie te białe? Zaje. .....fajne! Właśnie u siebie pisałam ze musze posadzić jakieś białe bo też kocham piwonie a że nie mam u siebie to podkradam tacie do wazonu. A i jeszcze jedno pytanie co do Twojego ogrodu. Co to za trawka z różami munsted?Wygląda mi na ML.


Nie pamiętam nazwy piwonii, ale na upartego gdzieś tam wcześniej by znalazł Szczerze, to jakoś mniej już przywiązuję uwagę do nazw odmian, teraz patrzę co mi się podoba i ew uda się wcisnąć do ogrodu Za różami jest ML, dokładnie tak jak piszesz Miałam tu mały problem, bo mi "zjadał" róże Zastanawiałam się czy róż nie przesadzić, ale ostatecznie biorę sekator i przecinam trawę, zostawiając tyle ile potrzeba. Lubię to zestawienie i chyba nie chcę go jednak zmieniać. Zresztą Moonstead Wood w tym roku na bogato

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:07, 15 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Zakrecona napisał(a)
Jolu piękny busz, piwonie cudo. Ja u Ciebie chwastów nie widzę, a z pszczółek się bardzo cieszę

Dziękuję Busz naprawdę się porobił, zwłaszcza w dolnej części ogrodu to widać. Nie wspomnę, że dwa dni temu miałam takiego doła ogrodowego, że zapowiedziałam koniec z trawnikami w dolnej części! Zepsuła mi się lekka i poręczna kosiarka elektryczna, musiałam wziąć wielką spalinówkę. Pomiędzy drzewami, ścieżkami za nic nie mogłam się z nią zmieścić. Zresztą ta kosiarka jest po prostu dla mnie za ciężka, tak więc wiele nie zrobiłam a się umęczyłam jak nie wiem co. Ale na drugi dzień mi Tata w 20 minut to zrobił, no i już jest ok

Karolinki pracują Dziś ma dołączyć do nich kolejna rodzina


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:11, 15 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
adewzuol napisał(a)
Jolka imponujesz pszczołami.
Podziwiam.


Hehe, to taka ubiegłoroczna fantazja przekuta w rzeczywistość
Fajnie, sama się cieszę tymi pszczółkami ...

Pozdrawiam serdecznie



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:15, 15 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
beata_m napisał(a)
Hej Jolu a ja trafiłam do Ciebie jakoś przypadkiem przeglądając pinteresta .. powiedz czy piwonie dalej tak pięknie pachną jak pamiętam z ogrodu mojej babci??????????????
W wolnej chwili zerknę na więcej ... bo bardzo mnie zdjęcia zaintrygowały


Piwonie pachną dalej tak samo znakomicie Uwielbiam je
Wielka szkoda, że szybko przekwitają... Piękno jest ulotne jak widać..
Dziękuję za miłe słówka i oczywiście zapraszam zawsze
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies