Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 22:51, 02 lis 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
viola_daab napisał(a)
Dzień dobry, najwyższy czas, abym się przedstawiła, nazywam się Viola (..) Do usłyszenia wrócę ze zdjęciami z mojego ogrodu. Trzymajcie kciuki za mnie. Dzisiaj zrobiłam pierwszy krok, a to już coś☺️


Witaj Violka Bardzo się cieszę, że po 4 latach w końcu się ujawniłaś No i oczywiście dziękuję za wszystkie miłe słówka, które mogłam przeczytać. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale jak już wspomniałam - miałam małą przerwę ogrodowiskową. Ciekawa jestem, czy już założyłaś swój wątek, bo jakoś nie mogę go namierzyć. Leśna polana... na pewno będzie pięknie i klimatycznie.

Wracaj ze zdjęciami. Trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko udało, tak jak sobie zaplanowałaś!!


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Veega 23:09, 02 lis 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Witaj Jolu
Zaginęłaś ale na szczęście powróciłaś i to mnie bardzo, ale to bardzo cieszy
Cały czas wypatrywałam oczy za fotkami Twojego cudnego ogrodu no i wreszcie się doczekałam
Ogród piękny jak zawsze, proszę o więcej fotek, więcej....i więcej

Pozdrawiam
Kasiolaaa 06:12, 03 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
i kto mi powie ze jesien niejest piekna w tym ogrodzie zawsze ♥️
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
jolka 12:59, 03 lis 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Iwonka napisał(a)
Tęskniłam za nowymi zdjęciami! Super, ze znów jesteś Zmrożone ujęcia przepiękne... Czytam, że ogrodowo nie próżnowałaś, w wolnej chwili pochwal się


Iwonka, jakże się cieszę, że ktoś czekał To miłe..
Zamrożone kadry mają swój urok, ale jeszcze liczę na ładną pogodę w tym roku.

Ogrodowo w tym roku skupiona byłam na pilnowaniu tego co jest, plus oczywiście zgłębianie tematyki pszczelarskiej. Z większych "osiągnięć", hehe... mogę powiedzieć, że skarpa wreszcie pokryła się irgą i zaczyna jako tako wyglądać. Może wreszcie przestanę na nią marudzić




Pod skarpą owocowo - warzywnie



eM. się zakancikował na amen!! Ale zrobił tak jak ma być
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 13:11, 03 lis 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kasiolaaa napisał(a)
i kto mi powie ze jesien niejest piekna w tym ogrodzie zawsze ♥️


Kasia, fajnie że jesteś Jesień jest super...
Zwłaszcza, jeśli pogoda się pozwoli roślinom odpowiednio wybarwić.

II połowa października



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Iwonka 13:16, 03 lis 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Są takie ogrody, które zapadają w pamięć i właściciele, których się lubi
Kanciki the best Też uwielbiam robić.
Pogoda przez następny tydzień ma być ciepła, jeszcze coś podziałamy. Chociaż liście takie ładne, że szkoda grabić. Twoje Doorenbosy nadal zielone, niesamowita jest ta odmiana. A taka brzoza wielopniowa jak na pierwszym planie z irgą to moje marzenie. Jeśli nie znajdę będę sama tworzyć z kilku patyczków
Pilnuj kosodrzewin w irdze, żeby ich nie zjadły Moje kosówki chorują, wiele będę wycinać. Nie mam już do nich serca i siły do czyszczenia.
Podziwiam za pszczółki, niesamowicie pożyteczne owady.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
jolka 13:31, 03 lis 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Veega napisał(a)
Witaj Jolu Zaginęłaś ale na szczęście powróciłaś i to mnie bardzo, ale to bardzo cieszy Cały czas wypatrywałam oczy za fotkami Twojego cudnego ogrodu no i wreszcie się doczekałam
Ogród piękny jak zawsze, proszę o więcej fotek, więcej....i więcej
Pozdrawiam



Veega witaj cieplutko
Zdjęciami to ja Was teraz zamęczę, hehe ...

Chyba od sierpnia mam zaległości. Ale jeszcze pozostanę w tonacji październikowej,
bo jakoś mi tak dziwnie letnie zdjęcia wrzucać gdy dookoła same brązowości i czerwoności

Troszkę widoczków krajobrazowych zostawiam


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Magleska 18:04, 03 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Jola ale fajnie ,że wróciłaś z fotkami z przyjemnością obejrzałam zagajnik z huśtawką niesamowity - nabrał ciała
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
alis 18:19, 03 lis 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Jola, cudowności, uwielbiam Twój ogród <3
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Agi2006 20:50, 03 lis 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Nie ma Cię. ....nie ma. ....ale jak wracasz to z mega pompą. Cudownosci pokazujesz na tle takich widoków że dech zapiera. I róże Ci jeszcze kwitną. ...Wow. poza tym perfekcyjnie zadbane rabaty. A skarpa świetnie zarosla. Nie wiem czy jej nie ukradne. Uważaj bo wiesz że mam blisko
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies