Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

KasiaBawaria 09:45, 04 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekne widoki serwujesz. mozna odetchnac pelna piersia. Twoj maz kancikuje?Moze mojego meza tez zagonie Moj jeszcze takich rzeczy w ogrodku nie robil. Czym kancikujesz?
____________________
Zapraszam na kawe
Agania 10:34, 04 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Hey Jolu, ale nas zaniedbałaś...miło, że już jesień zawsze więcej czasu,
ogród widać, że utrzymany przez perfekcjonistkę...mucha nie siada

Mrozik uwieczniony, widoczki bajeczne i skarpa z pasem wawrzywno-owocowym zachwyca.....szczęki szukam

Miodzik już był?

Cudnie jest
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 10:46, 04 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
jolka napisał(a)






Widoki zapierają dech w piersiach. Czy wiatry Ci nie przeszkadzają? Jak się zasłoniłaś przed nimi?

Jak prowadzisz jeżyny?

I jaka to odmiana hakone?



Tyle pytań na raz ale jak uczyć się to od najlepszych.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kawa 13:24, 04 lis 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no helloł
pięknie jak zwykle
cudna jesien u Ciebie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Jagara 15:03, 04 lis 2019


Dołączył: 18 maj 2017
Posty: 14
Jolu, przepięknie i bardzo inspirująco u Ciebie! Będę stałym gościem w twoim ogrodzie
Pozdrawiam Cię serdecznie!
____________________
Iwona
AgnieszkaW 17:48, 04 lis 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jolu, bardzo podoba mi się Twój ogród. Rośliny piękne i zadbane, krajobraz "za' również urzeka
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Monia81 18:13, 04 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
No powiem ci Joluś, skarpa pięknie się wypełniła, jednak z tą irgą był strzał w dziesiątkę, ja teraz się zastanawiam, czy irgi nie wykorzystam na przedpłociu, mam rów i to by mi pasowało no i takie widoczki zapodałaś boskie, wszystko ci zmężniało pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kasiolaaa 18:34, 04 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
przepieknie wyglada ta rabatka kamienie takie czysciutkie kiedys i u mnie byly takie czyste a teraz eh od lasu troszke zielonkawe
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
jolka 21:48, 04 lis 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Iwonka napisał(a)
Są takie ogrody, które zapadają w pamięć i właściciele, których się lubi Kanciki the best Też uwielbiam robić.
Pogoda przez następny tydzień ma być ciepła, jeszcze coś podziałamy. Chociaż liście takie ładne, że szkoda grabić. Twoje Doorenbosy nadal zielone, niesamowita jest ta odmiana. A taka brzoza wielopniowa jak na pierwszym planie z irgą to moje marzenie. Jeśli nie znajdę będę sama tworzyć z kilku patyczków Pilnuj kosodrzewin w irdze, żeby ich nie zjadły Moje kosówki chorują, wiele będę wycinać. Nie mam już do nich serca i siły do czyszczenia. Podziwiam za pszczółki, niesamowicie pożyteczne owady.


Dziękuję za wszystkie miłe słówka Iwonka Ja osobiście kanciki lubię tylko oglądać, hehe.. eM. mi załatwia ten temat. Liście rzeczywiście ładnie się przebarwiają, ale po ostatnim przymrozku wszystkie się posypały. Doorenbosy samą mnie zaskakują, nie tak dawno sadziliśmy chude patyczki a zrobiły się z nich wielkie drzewa. No i one dalej liście trzymają. Dobrze, że mi mówisz o kosodrzewinach, muszę wyciąć tę irgę, która je przerasta. No i też się zdziwiłam, że CI chorują.. kurczę, myślałam, że to bezproblemowe rośliny...


A pszczółki ... hehe, taka spełniona fantazja
Teraz się trochę martwię jak przetrwają u mnie pierwszą zimę!!

Zostawiam październikowy sad wraz z pozdrowieniami


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:07, 04 lis 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Magleska napisał(a)
Jola ale fajnie ,że wróciłaś z fotkami z przyjemnością obejrzałam zagajnik z huśtawką niesamowity - nabrał ciała


Witaj Madzia Fotek mam full, ale postaram się nie zanudzić Was na śmierć A placyk brzozowy z huśtawką bardzo lubię, zacisznie się tam teraz zrobiło. Musiałam mocno brzozy ciachnąć, bo ciężko było przejść Tylko mi się w tym roku trawy jakoś za bardzo rozłożyły. Chyba za dużo wody im dałam, zrobiły się bujniejsze ale słabsze. No i muszę zrobić mały remont na tej rabacie grabowej. Jak to mówią - nie ma sensu się kopać z koniem Znaczy cień mi się tam zrobił i muszę wymienić jeżówki które tam rosną, na cieniolubne hosty i hortensje ogrodowe.

Pozdrawiam grabowo - brzozowo


Jeszcze edit, bo znalazłam fotkę, która dokładnie pokazuje jak mi się trawy rozłożyły w brzozach:
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies