Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miejska ogrodniczka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejska ogrodniczka :)

Krys 20:12, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Małgosiu ,ale wszystko u Ciebie pieknie rośnie u mnie też burza szalała nie musiałam podlewac
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margolka 20:26, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Bogdzia napisał(a)


Ja sie burz boje jak małe dziecko a ze mieszkamy stosunkowo blisko to wszystkie bede do Ciebie przepedzac. U mnie rano tylko troszke pokropiło i potem ani kropli.


Przepędzaj, przepędzaj, ja się podczas burzy ładuję
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Margolka 20:28, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Krys napisał(a)
Małgosiu ,ale wszystko u Ciebie pieknie rośnie u mnie też burza szalała nie musiałam podlewac


Krysiu, ja dzisiaj podlewałam po burzy i sąsiadka się na mnie dziwnie patrzyła Niestety pod dużymi świerkami sucho, jak pieprz! Żeby woda tam dotarła, to musiałoby lać przez tydzień...
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Nikita 20:55, 23 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Zwabił mnie do ciebie zapach hiacyntów....
Ślicznie kolorowo u ciebie...i te niezapominajki!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 22:26, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale ładnie wszystko u ciebie wygląda po zimie, wiosna całą gębą ! Niezapominajekami możesz sie ze mna podzielic kiedys przy okazji jak bys miała za duzo, w obu kolorach są sliczne..
A nie zniszczył ci nic grad dzis......... bo u mnie burza narozrabiała troche w ogrodzie, a twój ogród blisko mojego - wrzuciłam fotki u siebie....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margolka 08:47, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Nikita napisał(a)
Zwabił mnie do ciebie zapach hiacyntów....
Ślicznie kolorowo u ciebie...i te niezapominajki!!!


Aż do ciebie zapach dotarł? A tak serio, to mam kilka tych hiacyntów, a pachną obłędnie!
Pozdrawiam Madziu
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Margolka 08:51, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Margarete napisał(a)
Ale ładnie wszystko u ciebie wygląda po zimie, wiosna całą gębą ! Niezapominajekami możesz sie ze mna podzielic kiedys przy okazji jak bys miała za duzo, w obu kolorach są sliczne..
A nie zniszczył ci nic grad dzis......... bo u mnie burza narozrabiała troche w ogrodzie, a twój ogród blisko mojego - wrzuciłam fotki u siebie....


Gosiu, jestem w szoku, u mnie gradu nie było! Nawet odkryłam moje warzywa pod folią, żeby je deszczyk "poświęcił"
Mieszkamy niedaleko od siebie, ale widocznie mnie ta gradowa chmura ominęła
Zaraz do ciebie zajrzę...



Słuchajcie, tak się zastanawiam... Wyjeżdżam w piątek i nie wiem, co robić. Odkryć moje warzywa w skrzynkach, czy zostawić pod folią? Wprawdzie tam cały czas ktoś będzie, ale nie mam kogo poprosić, żeby w razie czego przykrył...
Myslicie, ze już można bez ryzyka zostawić je nieokryte???
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
popcorn 09:05, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Małgoś!
ile Cię nie będzie? A nie masz białej cienkiej włókniny? Przez nią deszczyk przesiąknie, a przy ew. przymrozku warzywom nic nie będzie...

hiacynty u mnie już wszystkie przekwitły, kiedy sadziłaś swoje? może to "świeżaki"?

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margolka 09:54, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
dziesięć dni... nie mam włókniny. Moja folia ma otwory i deszcz też się przez nią przedostaje. Jednak boje się, że zrobi się za gorąco i mi się wszystko ugotuje...
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
popcorn 10:34, 24 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, kup włókninę, przykryj i będziesz miała spokój. Koszt jakieś 10 zł, a deszcz przesiąknie, nic się nie ugotuje. 10 dni to długo. O przymrozki bym się raczej nie bała, ale okolice weekendu majowego bywają różne...
a co tam masz za warzywa i jak duże? Bo to też ważne.. jak pory, bób, cebula, to minimalny spadek poniżej zera przetrwają i bez włókniny.
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies