Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miejska ogrodniczka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejska ogrodniczka :)

Margolka 08:03, 01 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Wstaję, patrzę przez okno, a tu śnieg z deszczem wali...
Zima nie chce sie poddać
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
gabriela_kra... 08:17, 01 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Dzień dobry!Przyszłam sie przywitać...

Ja też planuję warzywnik w skrzyniach w tym roku.Deski już są,czekają na "wenę" mojego M i będą zbijane konstrukcje.

Pozdrawiam
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
anipla 12:06, 01 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Dziewczyny ,co do mieczyków to juz nie wykopuję , zostawiam ,zmarzną ,a na wiosne nowe ewentualnie...po co mam wykopywac jak w garażu tez marzną...
pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Margolka 12:16, 01 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Witaj Gabrysiu Fanklub warzywników w skrzyniach rośnie Ja sie zdecydowałam na skrzynie ze wzgledu na psa, zeby mi warzyw nie podlewał

Anita, moja mama tak robiła i zawsze cos tam wylazło z ziemi po zimie, ale jednak większość wymarzła
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
popcorn 14:59, 01 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu ja nie mam wyboru, tylko 1 autko i to niewielkie mamy Po złożeniu siedzeń, powinny wejść - mam nadzieję??

Szkoda by mi je było zostawić w gruncie, wiedząc że zmarzną... nie, mieczyki cięte kupię sobie na targu ze 2x jak kwitną, a mieć mogę co najwyżej irysy, w sumie dość podobne

dobrze że z tego śniegu rano nic nie zostało, a teraz nawet słonko wychodzi zza chmury!!

Dzwoniłam do skupu palet, ale pan nie mógł rozmawiać.. zadzwonię ponownie. Do zobaczenia jutro!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:27, 01 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
między 8 a 9 jutro tam będą tylko, umówiłam się na 8.30. Do zobaczenia!
pa
____________________
Mój nowy ogródek
Margolka 21:34, 01 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
No tak, zaglądałam do swojego wątku, ale nie odświezyłam strony i nie widziałam, że odpisałaś
Gapa ze mnie
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
popcorn 13:43, 02 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Gosia, jak tam, zmontowałaś swoje skrzynie? Ja bym to chętnie zrobiła, ale po pianinie utknęłam u Teściów

pozdrawiam!!
k,
____________________
Mój nowy ogródek
Margolka 15:16, 02 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Zmontowałam natychmiast, nie mogłam sie doczekać! Ale już rozmontowałam, bo muszę najpierw uporządkować ogród. Dopiero, kiedy snieg się stopił, widać ile psich niespodzianek wszędzie leży
Ale rozmiar mi odpowiada. Tylko ta jedna (chyba to jest ta, co w ostatniej chwili szukał) jest niezbyt fajna... No ale co zrobić. Mam nadzieję, że ze 2-3 lata nam posłużą...
Czym planujesz to pomalować? Ja mam na dwóch cos namalowane czerwona farbą, więc musze to jakoś zakryć.
A. No i ta siatka... Widziałam fajna, gęstą, w tym CO na Orlej, koło głównego targowiska. Tylko ceny nie pamietam.


Ajjj... Zapomniałabym... Drogie dziewczyny (i chłopaki ), w nowej, marcowej, "Claudii" jest strona z krótką prezentacją mnie i mojego bloga. Jest tez mój przepis na danie, które wygrało konkurs (nagrodą była właśnie publikacja w "Claudii" i warsztaty kulinarne ze znanymi szefami kuchni).


Link do przepisu na blogu, jesli chcecie podejrzeć przepis (link prawdopodobnie nie będzie działał, więc trzeba skopiować i wkleic w wyszukiwarkę)

http://alicjawkrainiegarow.blogspot.com/2012/11/ososiowe-kluseczki-w-aromatycznym.html
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Roberto 15:19, 02 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Nio proszę, gratulacje, trzeba poczytać.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies