Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miejska ogrodniczka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejska ogrodniczka :)

Margolka 15:05, 11 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Asiu, na pewno ci sie odwdzięczą

Wertykulator zamierzam wypożyczyć, jak się wiosna wreszcie zacznie U nas ma być te minus 15? masakra! Rabarbar jak spotkam, to kupię! A swojemu będę robiła przeprowadzkę, może kawałek uda się oderwać, zobaczę!


Ja nie wiem, ale chyba kupię wertykulator i aerator (dwa w jednym).
Wczoraj widziałam w TV prognoze do konca marca. Ale od przyszłego tyg. ma sie juz ocieplac i pod koniec marca powyżej 10 pokazywali.
Za rabarbar dziekuje, jak sie uda, będzie super, jak nie, będę polować na ryneczku
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
daphne 18:20, 11 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
Cześć Małgosiu

Teraz przybiegam się z Tobą przywitać, nie miałam jeszcze czasu przeczytać całego wątku ale za kilka chwil nadrobię zaległości.

Wszyscy, którzy mieszkają w odległości do 50 km są moimi sąsiadami i stąd moja chęć pospacerowania po Twoim ogrodzie

____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
popcorn 18:37, 11 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki za info W sprawie rabarbaru dam znać
pozdrawiam!
k.

Daphne - idę do Ciebie
____________________
Mój nowy ogródek
daphne 19:50, 11 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
ja kupiłam aerator i wertykulator w jednym na prąd i służy mi 4 sezon do naprawdę dużego trawnika. a to urządzenie wcale nie jakieś super drogie bo chyba 300 zł zapłaciłam. i ma kosz nawet
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
Margolka 08:22, 12 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Daphne, witam cie serdecznie Cieszę się, że odwiedziła mnie kolejna "sąsiadka"
Jeśli mogłabyś mi podac namiar na ten twój werykulo-aerator lub aero-wertykulator, to byłabym wdzięczna. Nie mam dużego trawnika i narazie nie wiem co kupić, ale przeciez o mały trawnik tez trzeba zadbać

U nas nadal zima. Przed 7.00 było -7... ZIMNO!
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
daphne 08:42, 12 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
http://allegro.pl/aerator-wertykulator-firmy-flora-aw-1300-i3041654010.html

ja mam taki. teraz widze że cena trochę wyższa ale może znajdzieś gdzieś tańszy. już nie pamiętam u jakiego sprzedawcy kupowałam swój ale napewno zapłaciłam max 300,00 - to było 4 lata temu.wtedy kupiłam to urządzenia ja i dwóch moich sąsiadów i wszyscy jesteśmy zadowoleni. oczywiście najlepiej by było kupić lepszy, trwalszy i mocniejszy ale ten spełnia moje oczekiwania.ja go polecam. używam 2 razy w roku.mam około 10 arów do "opracowania" aeratorem/wertykulatorem. przeczesuję trawnik w kratę. ach przypomniało mi się że ostatnio się przegrzał ale po ostygnięciu działał bez zarzutu
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
popcorn 11:52, 12 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Daphne dziękuję i ja za namiar, poczytam
____________________
Mój nowy ogródek
Margolka 14:50, 12 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Daphne, bardzo dziekuję Takie informacje sa najcenniejsze, bo jesli ktos ma, przetestował i poleca, to nie ma lepszej rekomendacji. Cena bardzo dobra. Chyba się zdecyduję (jeszcze mąż miał szukać, zobaczymy, co mu z tego wyjdzie )
Dobrze by było mieć jak najszybciej, bo juz niedługo trzeba będzie działać
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
daphne 15:44, 12 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
Margolka napisał(a)
Daphne, bardzo dziekuję Takie informacje sa najcenniejsze, bo jesli ktos ma, przetestował i poleca, to nie ma lepszej rekomendacji. Cena bardzo dobra. Chyba się zdecyduję (jeszcze mąż miał szukać, zobaczymy, co mu z tego wyjdzie )
Dobrze by było mieć jak najszybciej, bo juz niedługo trzeba będzie działać


działać i działać i już się doczekać nie mogę, choć u mnie dopiero koło czerwca będę mogła w pełni cieszyć się trawnikiem.
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
KasiaBialofi... 15:53, 12 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Super ten twój futrzak, i mięta mi zapachniała...chyba sobie zaparzę!
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies