Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Milka 14:23, 01 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anna_g napisał(a)
Wkurzylam się i muszę się poskarżyć kurde fix parada... Sąsiad ma awarie telefonu a kabelek przez nasz ogród... Nadjechali jacyś bardzo fachowi fachowcy telefoniczni i wladowali nam się do ogrodu kabelek przeciągać... I przeciągali, ciagali, ciągli... po drzewach... Z jarzabu galazki fruwały... Po nowych różach, rabatach z kwiatami...oczywista jeden ciągnie, drugi stoi i sie gapi... Kurna jakem sie wkurzyła... I co do mnie niepodobne wylecialam z gębą na chłopów, że se chyba jaja robią i mogliby troche uważać. Na co - jeden nadal ciągnie po wszystkim jak leci, a drugi mi wykład robi, że nic się nie dzieje a jak grad przyjdzie to i tak mi wszystko zniszczy... "Tlumacze pani..." Mi mówi... A pani czyli ja kiep ostatni nic nie rozumie pysk drze że grad owszem ale jak oni to uwala to chyba mi zapłacą, co nie? I co? I goooowno za przeproszeniem.... Sama se musiałam ten kabelek z róż i kwiotkow zdejmować bo cap sie nie ruszył ino mi "tłumaczył, że grad..." No uwielbiam polskich fachowych fachowców! Wszystko wytłumaczą...


A to gnoje, miotłą i psem ich trzeba było gonić!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anna_g 21:52, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
zoja napisał(a)
Zaglądam bo ogród masz piękny - od kogoś muszę się uczyć/ściągać, a Ty jesteś na liście nie dziękuj
Pozdrawiam


Zoja Nie dziękuję
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 21:54, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dorota123 napisał(a)
Klematis śliczny i zdrowy , rabatki wypielęgnowane, a zajączek może szkód narobić w ogródku.
Jak ja bym chciała takie zdanie napisać " Zapłakane deszczem o poranku "
u mnie paskudna susza. Pozdrawiam.


Dorotko fajnie że mnie odwiedziłaś Byłam u Ciebie i faktycznie widziałam, że susza dokucza Wam bardzo... szkoda roślin... no ale jedynie możemy próbować je ratować w tej sytuacji. Ja nie wiem jak to jest - jak się słucha prognozy w radio to ciągle mówią że ma padać w całym kraju... może liczą na to że w koncu się sprawdzi...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 21:58, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Jak se wyobraziłam ,że Tobie...Tooobie podnieśli ciśnienie , to już wiem ,że to byli mega partacze .. Boś Ty Anusiu oaza spokoju mam nadzieję , że jakoś dobrze siė to zakończyło i rośliny mimo wszytsko za bardzo nie ucierpiały a jak cuś to pamiętaj...wożę w aucie płyn do rozpuszczania zwłok i przenośna wannė do tegoż samego celu ( fieszzzzz, w szkole czasem baaaardzo siem przydaje ) wiec jak następnym razem jakieś partacze Ciem bedom molestować to ....telefon do przyjaciela

Ściskam uśmiałam się


Dżisas Elcia - Ciebie to strach się bać dobrze że my kuleżanki som Toż Ty masz wszystko na każdą, nawet najbardziej nieprawdopodobną okazję Zapamiętam -w razie czego dzwonię po Cię... Ta wanna to chyba jakaś składana ha? Pierwsze myślałam że może dmuchana ale to mogłaby nie wytrzymać kontaktu z tym płynem do rozpuszczania... brrr... Ale to że w szkole Ci się to przydaje to rozumiem... mam dwóch nastolatków - jestem w temacie
NO i nie wiem z czegoś się śmiała - mnie mało szlag nie trafił... Roślinki nie doznały uszczerbku bo dopilnowałam !
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 21:59, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Milka napisał(a)


A to gnoje, miotłą i psem ich trzeba było gonić!


No trza było Irenko, trza... ale ja taki spokojny człek jestem, że nawet mnie samą zaskoczyło to że się na nich wydarłam Pies trochę mały ale do obszczekania dobry...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 22:04, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Trochę fotek z dzisiaj Wróciłam z pracy o 19 (po 12 godzinach) i tylko rzuciłam torebką i ubraniem wyjściowym i poleciałam do ogrodu się odstresować - właśnie w takich chwilach wiem że mój ogród to moja faktyczna ogrodoterapia. Byłam w ogrodzie 2 godziny robiąc sobie to to, to tamto... i wróciłam do domu w zupełnie innym - lepszym - nastroju, z uśmiechem na twarzy... Dobrze mieć ogród - nawet jeśli nie jest idealny, nawet jeśli ma niedociągnięcia bo na wszystko nie ma czasu... dobrze mieć ogród

Zakwitła okrywówka (pierwszy kwiatuch ale ma mnóstwo pączków) - Sweet Knirps - z donic będzie wysadzona jesienią



____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 22:06, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Wietlice - to z chęci ich posiadania zaistniała u mnie "leśna" rabata - dzisiaj jakoś nie królują na niej ale nadal są - i w tym roku całkiem ładnie rosną, choć w niektórych miejscach pożarte zostały przez hosty

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 22:07, 01 lip 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu odrobiłam zaległósci, Twoje zdjęcia jak zawsze piękne a szczególnie te o poranku, piękne już masz hortensje bo u mnie ani koloru jeszcze nie widać. Zakątek leśny cudny, wszystko masz tak dobrze przemyślane i nic tylko się uczyć od Ciebie. No zdjęcie z ciurkadełkiem i w tle ogród i ta stipa no super Ci ta rabata wyszła A sadzonke krwawnika poproszę przy okazji a ta myśle, że gdzieś za te dwa tygodnie będzie? Twój rh Aniu melduję rośnie aż błyszczy i ma coraz więcej pąków już i oby tak dalej ale cicho......Upał dokucza dalej i nic się nie chce. Pozdrawiam Buziaki śle aaaa jeszcze co do pseudo fachowców to taka bezmyślnośc i bezsilnośc zarazem też mnie zawsze irytuje i też bym przegoniła.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 22:08, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Lubię kwitnące hosty

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 22:10, 01 lip 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies