Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

malgorzata_s... 17:25, 29 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Buziak Anuś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anna_g 17:55, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Urszulla napisał(a)
Ja też się zakochałam w stipie tylko żeby chciała się u mnie wysiewać tak jak u Gosi to będę szczęśliwa piękne hortusie niebieskie a w tej obwódce bukszpanowej masz szałwię i co jeszcze. szałwia to fajny wybór


Tam jest jeszcze The Fairy - 4 szt. na razie mikroskopki ale kwitną - była fotka. Z tyłu za nimi jest odętka - bo chciałam cos wyższego od szalwi a ona śliczna jest. I jeszcze "gościnnie" w tym roku są tam z tyłu po bokach dwie małe Pinki Winki - do przeniesienia ale to juz w przyszłym roku jak podrosną a tam się ciut zagęści. Szalwia jest cudna - tylko żeby podrosła bo buksy też urosną -musi być wieksza.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 17:56, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Obejrzałam sobie Twojego Marikena...ja bym troszeczkę przystrzygła


No właśnie ja też to ciachnę dzięki.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 17:58, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
zoja napisał(a)
Ty już 500 a ja gdzieś w 2/3.
Masz piękny ogród i naprawdę niesamowicie rosną Ci rośliny - np. powojniki.
Myślę, że Teściowie nie byli mocno rozczarowani gdy przejęłaś ogród.


500 to niedużo za ten czas co tu jestem (z tym że z przerwą). Ani się obejrzysz a będziesz mieć więcej tym bardziej że u Ciebie się dzieje oj dzieje
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 17:59, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Buziak Anuś


Wzajemnie Gosiu idę zaglądnąć do Ciebie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
18:23, 29 cze 2016
wreszcie do ciebie trafiłam ...i juz mi sie podoba pewnie nie nadrobie za szybko ale zajca widziałam ...do mnie tez przychodzi ....wiosna bywała samica .....a teraz widuje młodego ...przeganiam gościa a ten jakoś się oswoił za bardzo.
anna_g 19:52, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Hej Justynko Miło mi że wpadłaś do mnie zapraszam częściej ale nadrabiać sensu nie ma u mnie się wiele nie działo a i przerwę długą miałam. Jak ostatnie fotki widziałaś to wszystko wiesz ten zając to młody jest i tak sobie po sąsiednich ogrodach goni. Może mojego nie zje
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:02, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Wkurzylam się i muszę się poskarżyć kurde fix parada... Sąsiad ma awarie telefonu a kabelek przez nasz ogród... Nadjechali jacyś bardzo fachowi fachowcy telefoniczni i wladowali nam się do ogrodu kabelek przeciągać... I przeciągali, ciagali, ciągli... po drzewach... Z jarzabu galazki fruwały... Po nowych różach, rabatach z kwiatami...oczywista jeden ciągnie, drugi stoi i sie gapi... Kurna jakem sie wkurzyła... I co do mnie niepodobne wylecialam z gębą na chłopów, że se chyba jaja robią i mogliby troche uważać. Na co - jeden nadal ciągnie po wszystkim jak leci, a drugi mi wykład robi, że nic się nie dzieje a jak grad przyjdzie to i tak mi wszystko zniszczy... "Tlumacze pani..." Mi mówi... A pani czyli ja kiep ostatni nic nie rozumie pysk drze że grad owszem ale jak oni to uwala to chyba mi zapłacą, co nie? I co? I goooowno za przeproszeniem.... Sama se musiałam ten kabelek z róż i kwiotkow zdejmować bo cap sie nie ruszył ino mi "tłumaczył, że grad..." No uwielbiam polskich fachowych fachowców! Wszystko wytłumaczą...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
kasja83 20:51, 29 cze 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Aniu-wpadłam do Ciebie i widzę, że pięknie jest.I leśny zakątek i głaziki-super. A gościa-podgryzacza też mam takiego-ale póki co nie wchodzi w szkodę
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anna_g 21:11, 29 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
kasja83 napisał(a)
Hej Aniu-wpadłam do Ciebie i widzę, że pięknie jest.I leśny zakątek i głaziki-super. A gościa-podgryzacza też mam takiego-ale póki co nie wchodzi w szkodę


Witaj Kasja a ja myślałam, że zająca to jako jedyna mam hahaha... żartuję oczywiście. Pierwszy raz widzę z tak bliska młodego zająca i to w ogrodzie. Ogrodów tu więcej więc może jak już co to do pogryzania wybierze jakiś inny
Cieszę się że Ci się u mnie podoba - zapraszam częściej Zakątek leśny właśnie dzisiaj trochę"obrobiłam" no bo niby w lesie się nie plewi ale w zakątku już tak i wąsy poprzycinałam trawowe i trochę podsypałam nawozem, i ślimakolem i "mrówkolem" bo wszystkiego tam pod dostatkiem
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies