Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

gabriela_kra... 16:44, 11 paź 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
I to na dziś tyle.

Będę miała lepszy aparat, będę miała lepsze ujęcia

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
iwka 18:26, 11 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
fiu fiu ale się napracowałaś koleżanko, zaczniesz robić zdjęcia nowym aparatem to wszystko będzie jeszcze piękniejsze
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
gabriela_kra... 18:44, 11 paź 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
iwka napisał(a)
fiu fiu ale się napracowałaś koleżanko, zaczniesz robić zdjęcia nowym aparatem to wszystko będzie jeszcze piękniejsze


Przede wszystkim będzie piękniej jak się rozrosną hortensje i trawy.Teraz ich prawie nie widać, ale są
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
jolka 20:25, 11 paź 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Rany, Gabisia ale się natyrałaś!! Ale efekty super, czyściutko, równiutko, ślicznie. Amanogawy na wiosnę dadzą czadu, a jeszcze teraz będą piękne. One jesienią ślicznie się przebarwiają. A mam 6, i co ciekawe - 4 rosną jak szalone a dwie marudzą.

PS.wybacz, że nie zawsze jestem na bieżąco, ale w tygodniu miałam straszne deficyty czasowe. W ogrodzie też tylko w sobotę trochę sprzątnęłam. W ciągu tygodnia ciężko coś zrobić, bo ciemno się momentalnie robi.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 09:13, 18 paź 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Hej Gabi Gdzie jesteś i co porabiasz??
Założę się, że znów "narozrabiałaś" w ogródku
Pokaż jakieś fotki. Miłej niedzieli

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
iwka 12:53, 23 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Zaglądam a tu cisza Pracujesz nad czymś?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
gabriela_kra... 17:46, 08 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Cześć Kochane

Ja nie próżnuję, nigdy. Kupiłam jeszcze jedną dużą donicę na zewnątrz, obsadziłam tulipanami Queen of Night, na wierzch wsadziłam wrzosy. Dopieściłam "brzozową" i prosto z ogrodu wpadłam w szał zmian w domu. Nowy design dostał salon, potem jadalnia. Na wiosnę i przypływ gotówki czeka kuchnia...
...a ostatnio dostałam "zlecenie" zmiany ogrodu u koleżanki, całego!!!!! Mam masę obecnych zdjęć, wiem co chciałaby koleżanka i mam całą zimę na "projektowanie", choć to w moim przypadku za duże słowo.
I tak się kręci.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
jolka 15:00, 02 sty 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Gabi... szczęśliwego Nowego Roku
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
gabriela_kra... 11:22, 08 mar 2016


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Jestem...

...po długiej przerwie...tak się ułożyło...długo by o tym opowiadać, z resztą to same przykrości, więc może lepiej nie.

Na szczęście, w ogrodzie, już widać oznaki wiosny, tulipany i czosnki pną się w górę






____________________
Gabisiowy ogród...początki...
iwka 11:42, 08 mar 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a wiesz, że myślałam ostatnio o Tobie Różnie to w życiu bywa ale fajnie, że się odzywasz
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies