Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

jolka 10:31, 18 lut 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Ale super to wygląda Ja to lubię każdą porę roku w ogrodzie I tak sobie myślę, że muszę posadzić więcej iglaków, bo mróz i śnieg na nich wygląda przeuroczo

Buziaki Gabisia
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
adewzuol 21:51, 22 lut 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Gabisia, piękne zmiany u Ciebie. Będę czekać, aż wiosną pokażesz zdjęcia altany. A jaki żagiel planujesz?
Ogród w zimowej odsłonie magiczny.
____________________
Ewelina W piaskownicy
gabriela_kra... 16:49, 23 lut 2017


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
adewzuol napisał(a)
Gabisia, piękne zmiany u Ciebie. Będę czekać, aż wiosną pokażesz zdjęcia altany. A jaki żagiel planujesz?
Ogród w zimowej odsłonie magiczny.


Dziękuję za odwiedziny

Cóż, jeśli chodzi o zadaszenie altany to chyba jednak chcemy materiał, taką harmonijkę na prowadnicach, którą będzie można rozciągać i ściągać jak się będzie chciało. Alle wszystko jeszcze w sferze planów. Zobaczymy.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 15:01, 24 lut 2017


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Znowu oszalałam, chyba trzeba będzie dorobić więcej skrzyń



Ale i tak najbardziej cieszę się, że udało mi się kupić nasiona werbeny, swoich nasion z aż 1 krzaczka nie udało mi się zebrać, liczę jedynie na to, że same się wysieją a jak nie to zaczynam już siać tą dziś kupioną.

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 12:02, 13 mar 2017


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Chyba wiosna idzie

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Monia81 12:48, 13 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Witam się Masz już piękny, zadbany ogród, warzywnik super Takie spontaniczne pomysły to jest to co najlepiej później wychodzi, altanka cudna. Pozdrawiam i na pewno będę zaglądać
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
yolka 14:30, 13 mar 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
W kamyczkach ledwo ją dostrzegłam, ale jest - to pewne
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
gabriela_kra... 10:27, 14 mar 2017


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Monia81 napisał(a)
Witam się Masz już piękny, zadbany ogród, warzywnik super Takie spontaniczne pomysły to jest to co najlepiej później wychodzi, altanka cudna. Pozdrawiam i na pewno będę zaglądać


Dziękuję za miłe słowa. To prawda, jak coś się robi spontanicznie - najlepiej wychodzi. Przyjdę z rewizytą.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 10:28, 14 mar 2017


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
yolka napisał(a)
W kamyczkach ledwo ją dostrzegłam, ale jest - to pewne


Faktycznie, zlała się kolorystycznie ta moja wiosna, ale jest! W dodatku w rozchodnikach też już ujrzałam małe "kapustki", także coś się zaczyna rozkręcać
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 11:18, 16 mar 2017


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Maluszki wschodzą



A derenie wypuściły listki, korzonków jednak jeszcze nie ma. Ale czekam cierpliwie, muszę w tym roku naszykować sobie odnóżek dereni jak i hortensji, dużo do obsadzenia jest a kasą cienko.


____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies