Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgataM 19:32, 31 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ale u Ciebie pięknie.....
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych Wesołego Alleluja
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
kasiek 20:38, 03 kwi 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ach te bratki cudne!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Margarete 22:29, 03 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Agnieszka ale cudne bratki i jak pasują swoim delikatną kolorystyka do tych twoich jasnych skał i takich kolorów wczesnej wiosny, jeszcze nienasyconych ale mocno oświetlonych wiosennym słońcem.
A meble śliczne i dobrze dobrane do miejsca w którym będziecie z nich korzystać. Krajobraz, ogród, mebelki - wszystko razem świetnie się komponuje.

A co do dzikiej części ogrodu u ciebie to i tak cię podziwiam że tyle ogarniasz. Masz wielki obszar, zróżnicowane poziomy, trudny teren. Ja mam mały ogródek a i tak są zakątki których nie dotykam bo nie starcza mi czasu i sił.

Jak wiosna u was bo u nas dziś było bosko, szkoda że to już po świętach i oglądałam wiosnę przez okno z pracy...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Pszczelarnia 11:13, 05 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A to poszukam tego mydła w internecie.

Czy myślisz, że mogę już poprzesadzać, podzielić moje "skalniaczki" w donicach (rojniki, rozchodniki, etc.)?

Bratki pasują do Ciebie i ogrodu. I tak mi teraz przyszło do głowy - jak to właściwie jest: rośliny powinny pasować do ogrodu, przecież!

W sprawie gotówki - moja mała siostrzenica zawsze w takich sytuacjach mówi, "po co gotófka - karty nie mas?"

Życzę sił i spokojnego ogródkowania, bez upałów i przeciągów.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgnieszkaW 19:04, 05 kwi 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Gosiu, Danusiu, Agatko, Kasiu - dziękuję

Gosiu, bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów. Wiosna i do nas wreszcie przyszła. Kwitną krokusy, zaczynają pachnące fiołki. Słonko świeci. Dzisiaj poszalałam w ogrodzie, aż za dużo, bo tyle nie powinnam "tyrać", ale... jakie to miłe, że tak można tyrać.... Róże przycięte (z pomocą M), trawy przycięte, berberysy przycięte. Trochę kolców w palce powbijane, ale co tam...

Ewo, nie trzeba w internecie, ale w zwykłym sklepie stacjonarnym ze środkami czystości: mydło marsylskie w płynie

Rojniki, rozchodniki itp. dziel bez obaw.

Czy rośliny powinny pasować do ogrodu? Hmm, pewnie poniekąd tak

Z gotówką zapamiętam, to jest myśl!

Dziękuję


____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 19:07, 05 kwi 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749


____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Zana 19:36, 05 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No teraz taki czas krokusów, gdzie nie wejdę to krokusy, a u Ciebie moje ulubione pasiaste.

Cofnęłam się kilka stron i trafiłam na cudne nowe meble. Świetnie się komponują z otoczeniem. A jak już się wszystko zazieleni to będzie efekt mega!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kitek81 09:22, 06 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Bratki masz jak co roku piękne no i w szoku jestem, że masz już fiołki
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
dana1s 16:34, 06 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Piękne zdjęcia wiosny! Cudownie u Ciebie, non stop się zachwycam
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
kasiek 19:50, 08 kwi 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Krokusiki w morzu zieleni - piekne fotki!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies