Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Loosiuu 19:21, 15 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Agnieszko ja jeszcze chciałem się zapytać jak nisko przycinasz perukowca? Tak z 20 cm nad ziemią? Zawsze odbija? Zastanawiam się czy swoich nie odmłodzić.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
AgnieszkaW 19:23, 15 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Loosiuu napisał(a)
Agnieszko ja jeszcze chciałem się zapytać jak nisko przycinasz perukowca? Tak z 20 cm nad ziemią? Zawsze odbija? Zastanawiam się czy swoich nie odmłodzić.


Właśnie tak, zawsze odbija, przynajmniej u mnie, pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
justi 19:24, 15 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
A to tak można perukowca przyciąć? nie wiem nic na ten temat.... mój ma grube gałęzie już, to jakbym go tak ciachnęła to zostały by 4 konary...może za stary i za duży już...
Napiszcie co i jak, chętnie poczytam.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Loosiuu 19:28, 15 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Już wysyłałem u Ciebie link do wątku
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
justi 19:29, 15 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Podziękować
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Anabell 19:36, 15 mar 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Perukowiec mam b. długo, dawno temu wyczytałam koniecznie trzeba przycinać. Miał gałęzie grube jak ręka w nadgarstku, wycięłam wszystkie. Odmłodził się krzew. co trzeci rok przycinam i kwitnie. Był reż przesadzany , już jako stary okaz czyli wszystko znosi.

Agnieszko! przepraszam że wcięłam się w Twój wątek z napisaniem Pozdrawiam
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
AgnieszkaW 20:20, 15 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Anabell napisał(a)
Perukowiec mam b. długo, dawno temu wyczytałam koniecznie trzeba przycinać. Miał gałęzie grube jak ręka w nadgarstku, wycięłam wszystkie. Odmłodził się krzew. co trzeci rok przycinam i kwitnie. Był reż przesadzany , już jako stary okaz czyli wszystko znosi.

Agnieszko! przepraszam że wcięłam się w Twój wątek z napisaniem Pozdrawiam



Haniu, bardzo dobrze, że wcięłaś się w mój wątek, bo to przecież forum, na którym wymieniamy doświadczenia. Ja przycinałam perukowiec 5-6-letni, ze starszymi nie miałam do czynienia, a ty tak, więc świetnie się składa, że pomogłas mi to wyjaśnić. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
vita 21:20, 15 mar 2013


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
AgnieszkaW napisał(a)

Rzeka Dłubnia


Witaj, byłam już w jurajskim, trochę mnie onieśmielił, bo robi duże wrażenie. Jesień na fotkach bardzo do mnie przemówiła oraz fotka powyżej. Może wątek tego ogrodu powinien brzmieć: Rajski?
Czytałam wcześniej o cięciu perukowca i zamierzam zastosować od tego roku u siebie.
Pozdrawiam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Gosiniak 11:33, 16 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
AgnieszkaW napisał(a)
wariacje na temat pewnej skarpy


wiosna



lato


Przepięknie, perukowaca też tnę bo chcę mieć zwartego jak u ciebie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
iwonaj 12:02, 16 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Witaj Agniesiu miło że mnie odwiedziłaś masz cudną skarpę taka mi się marzy ale daleko mi do niej zima u ciebie też bajkowa widzę że masz brzozę szczepioną też mam tylko moja jest " chuda " czy ty ją przycinasz i kiedy ? pozdrawiam
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies