Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgnieszkaW 17:10, 14 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
dajana napisał(a)
To drzewko na pniu tez piękne ale nie wiem jak się zwie


Drzewko na pniu to po prostu choina kanadyjska cięta i formowana na kulę.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ola 19:14, 14 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Przepiękne te Twoje skarpy Agnieszko.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Maria667 20:14, 14 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Agniesiu!
Co słychać w Jurajskim Parku? Czy też taka śnieżna zima tej wiosny jak umnie?
Pozdrowionka
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
AgnieszkaW 20:51, 14 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Olu, dziękuję Ci za wizytę i za tak pochlebną opinię, bardzo sobie to cenię, pozdrawiam serdecznie

Marysiu, u nas pada śnieg, ale podobno od weekendu wiosna! Oby. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
dajana 21:38, 14 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
A u mnie nic nie pada, śniegu też prawie nie ma.Jesteśmy blisko siebie a jaka różnica w pogodzie. I nawzajem Agnieszko pięknie pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Bogdzia 21:43, 14 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajna jest ta zmiennośc kolorów na skalniaku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
KasiaWB 21:56, 14 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Agnieszko jestem u Ciebie pierwszy raz z wizytą, wszystko przeczytałam, obejrzałam i jestem zachwycona bajecznie podziwiam Waszą ciężką pracę i uzyskany efekt uwielbiam ogrody z zapożyczonym krajobrazem, choć sama niestety takiego mieć nie będę
Ciepło pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Mala_Mi 22:31, 14 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piękny masz skalniak.... Ja sobie też górkę usypałam ..a co ... płasko nie lubię Muszę jeszcze nad nim popracować, ale skarpę mam
Perukowiec cięty nisko mi się spodobał..chociaż wtedy chyba już nie kwitnie
A tak wogle to mam sentyment do Jury... oj jeździło sie kiedyś co tydzień
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 22:47, 14 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Agnieszko Twoje pismo obrazkowe budzi zachwyt

AgnieszkaW napisał(a)


To o to drzewko na pniu chodzi tak? to jest choina kanadyjska prowadzona na kulke? a ile ona u Ciebie Agnieszko już rośnie? Od początku ją prowadzisz na kulkę? Dużo przycinasz? jak często ? I czy to jest jakaś odmiana czy po prostu... gatunek? No sorry - ale chcę zakupić choinę kanadyjską i to mnie zaintrygowało a poza tym jak się ma tak pięknie to "się trza tłumaczyć"
Pozdrawiam i dobrej nocki życzę
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AgnieszkaW 23:12, 14 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bogdziu, właśnie o taką zmienność mi chodziło, aby cały czas coś kwitło, a nie tylko wiosną, zresztą sama o tym wiesz, bo planujesz podobnie. Twój ogród również zachwyca we wszystkich porach roku.

Kasiu WB dziękuję za miłe odwiedziny, zapraszam częściej, ja do Ciebie też czasem wpadam, ale teraz będę częściej, pozdrawiam

Aniu asc, rzeczywiście cięty perukowiec nie kwitnie, ale mam kwitnące w innym miejscu, więc mi to nie przeszkadza, nie mogę go puścić za wysoko, bo zajmie pół skalniaka. Skarpę Aniu już masz bardzo ładną. Zaintrygowało mnie, gdzie ty tak często jeździłaś na Jurę - czy lubiłaś po prostu podróżować i zwiedzać świat?

Aniu G. Ta choina kanadyjska ma już kilka (7-8) lat, ale dokładnie to nie wiem ile, bo była kilkakrotnie przesadzana (tak, tak, ja też chodzę rano z kawką i patrzę: co by tu i jak by tu - i przesadzam, jak mi coś nie "leży" pewnie tak jak większość z nas, no może poza Danusią -szefową). Zaczęłam ją formować jakieś 3 lata temu, tnę ją raz w roku jesienią, to zwykła choina -podstawowy gatunek. Serdecznie pozdrawiam


____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies