Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Magleska 18:44, 13 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
AgnieszkaW napisał(a)





Musiałam to zdjęcie zacytować
Przecudooooooownie
......I zakochana jestem w Twoim ogrodzie rękami ,nogami sie uczepiłam nie dam sie wygonić hihi
Z kawusią tam poranną siedzę i gapię się na zjawiskowe widoki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mirkaka 09:39, 14 lis 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Trawy cięte, ale ponoć trzeba je wiązać żeby do środka nie nasypało śniegu i żeby ten środek nie wygniwał. To jak to jest, Ty tniesz i wiadomo że śnieg będzie w środku, a nie wygniwają u Ciebie?
Ogród Jak zawsze piękny, o każdej porze roku.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgnieszkaW 13:39, 14 lis 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Magdo, a posiedź sobie, posiedź, tylko już trochę zimno

Mirko, będę wiązać to, co zostało po przycięciu, będzie mi łatwiej, bo krótsze. Zwiążę tylko miskanty, rozplenic nie wiążę, bo już wielkie i nie ogarnę (no chyba, że te młode powiążę), dają u mnie radę, to już któryś rok tak tnę i jeszcze mi nie przemarzły.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Pszczelarnia 14:14, 14 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Agnieszka, miałam tyle razy zapytać o jeden szczegół (techniczny) - czy między płytami kamiennymi rosą Ci chwasty? Jak to robisz, że nie rosną?
Ja prawie non stop coś tam w kostce pielę.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mirkaka 14:38, 14 lis 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Pszczelarnia napisał(a)
Agnieszka, miałam tyle razy zapytać o jeden szczegół (techniczny) - czy między płytami kamiennymi rosą Ci chwasty? Jak to robisz, że nie rosną?
Ja prawie non stop coś tam w kostce pielę.



Ha, ja też..
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ryska 18:09, 14 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Świetny pomysł z trawami.
Bonica cudna i lawenda jeszcze ma kwiaty.
Zawsze z radością witam zdjęcia z Jurajskiego, dla mnie nigdy nie będą "oklepane".
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgnieszkaW 15:24, 16 lis 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo, Mirko, ależ rosną, rosną, tylko że u mnie to się odbywa taka terapia manualna "niedzielnych" gości: tzn sami z siebie kucają i "skubią" chwasty z pomiędzy kamiennych płyt, choć wcale ich o to nie proszę, ot, tak sami z siebie, z potrzeby ruchu chyba.... Resztę "skubię" sama, a co się nie da, to octem. Kamienne ścieżki i murki zaspoinowane grubo cementem, więc tam raczej nie rosną (czasem się jakiś zdarzy. ale kwiatki też się "zdarzają", np. w tym roku w spoinie wyrosła sobie perowskia, choć jej tam nie siałam).

Renatko, dziękuję
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 15:55, 16 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aguś zmroziło Jurajski?U mnie -4. Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaW 16:13, 16 lis 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Gosiu, w nocy przymrozki, ale w dzień dzisiaj było cudnie i na plusie: liście pograbiłam, trawy powiązałam, tulipany wsadziłam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
zawitka 17:15, 16 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
W Jurajskim raju trzeba przysiąść i gapić się i gapić iiiiiii też się będzie w raju ;d uwielbiam jesień u Ciebie nie ma takiej drugiej Pozdrawiam;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies