Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Selly 08:31, 04 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Przysłali mi też przed majówką zakupione na Allegro tuje brabanty, które docelowo mają stanowić żywopłot wokół działki. Kupiłam sobie 170 szt ( po 1 zł za sztukę) i chcę stworzyć strzyżony żywopłot , coś a'la cisowy, ale z brabantów skoro mnie nie stać na cisa.
Sadzonki przyjechały w palecie


Poprzesadzałam je sobie w doniczki i utworzyłam brabntowe przedszkole

Na miejsca docelowe trafią za rok, jak podrosną

____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 08:36, 04 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Dla wszystkich Miłego dnia !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
atena35 09:31, 06 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Naprawdę możesz być z siebie dumna. Walka z perzem to niezbyt zachęcające zajęcie i w dodatku nigdy się nie kończy.
Dziękuję za piękne bratki. Obejrzałam dopiero dzisiaj.
Kręgosłup mi "siada" dlatego w domu staram się unikać siedzenia przed kompem, a w pracy i tak muszę to pozwalam sobie.
Brabantowe maluchy wyglądają dobrze - nie lepiej od razu do gruntu?
____________________
Ogród Tosi
Selly 11:09, 06 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Do gruntu się na razie boje wsadzać moje małe barabnciątka. W doniczkach lepsza ziemia i łatwiej je doglądać. A docelowe miejsce to się dla nich dopiero szykuje. Pewnie kilkakrotnie trzeba będzie powtórzyć akcję " Perz", zanim uznam , że gleba już gotowa. Wsadzać do gruntu planuję na wiosnę 2014. No cóż, ogrodnictwo na prawdę uczy cierpliwości
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 11:10, 06 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
atena35 napisał(a)


Kręgosłup mi "siada" dlatego w domu staram się unikać siedzenia przed kompem, a w pracy i tak muszę to pozwalam sobie.


Czyżby to znaczyło, że jesteś aktualnie w pracy ? Możesz śmiało odpowiedzieć, nie doniosę do Państwowej Inspekcji Pracy ... Bo sama jestem właśnie w ...
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
atena35 13:08, 06 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Jestem, jestem - niech się pip - wypip
Nie pracuję na taśmie i co mam zrobić tego mi nikt nie odbierze.
____________________
Ogród Tosi
Selly 15:20, 06 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
A tak w ogóle to na "siadający" kręgosłup, to najlepszy jest fitness.tzn. wszelkiego rodzaju ćwiczenia mięśni grzbietu i pośladków Niestety praca w ogrodzie już niekoniecznie. Trzeba unikać pracy w skłonie i dźwigania w skłonie.
Pamiętajmy: wszystko dźwigamy z przysiadu !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Karolinek 16:12, 06 maj 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witaj Selly! Gratuluję postępów w ogrodzie. Ja dzisiaj dałam sobie w kość pracami polowymi, też walczę z chwastami. Kopię, wyrywam, odchwaszczam... Kręgosłup niestety też się odzywa i woła błagalnie o powrót do pionu.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
hanka_andrus 16:37, 06 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Fajni goście u Ciebie Sylwio! Ale sobie robotę naszykowałaś na''wolne od pracy dni''
U mnie lajtowo, wczoraj podlewanie tylko, dziś odpoczynek, a jutro? Pomyślę jak wstanę.
Gratruluję zakupów!. Z czasem wymienisz na cisy.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Selly 09:49, 07 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Haniu, robotę to ja sobie naszykowałam, wtedy jak ziemię kupowałam Tylko wtedy nie byłam jeszcze tego taka świadoma .
Jeszcze raz dziękuję, za wszystkie sadzonki od Ciebie. Hosty wystawiają swoje dziobki tak uroczo
A anabelkę wsadziłam na razie do doniczki. Muszę jej przygotować godne miejsce.
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies