Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

atena35 18:27, 07 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Selly napisał(a)


Część trzymałam w domu, sporo trzymałam u siebie w pracy, ale największą cześć to trzymałam w pracy u mojego M . Wprawdzie okrutnie protestował, że " Nie będzie się nimi zajmował i takie tam..." ale tłumaczyłam ,że szkoda ,żeby taki szeroki południowy parapet, jaki jest u niego w biurze, stał całą wiosnę bezużyteczny.

U siebie w pracy na parapetach mam jeszcze 80 szt małych lawend, które wyrosły mi z nasionek.

Czy to już początek jakiejś sadzonkowej manii ?!


Bardzo pozytywnej manii
W dodatku bardzo Ci wychodzi, może to nowy pomysł na życie? Ogrodnictwo?
____________________
Ogród Tosi
Selly 22:23, 07 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
yolka napisał(a)
Nie jestem pewna, ale czy nie za blisko trawy sadzisz te sliczne roslinki. jak podrosną, mogą przeszkadzać przy koszeniu. Popytaj ekspertów. Pozatym przesyłam majowe podrowionka



Chyba masz rację ! Na szczęście to była tylko przymiarka. Jak będę sadzić to je odsunę od trawnika
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 22:29, 07 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Wydawało mi się, że nie lubie żółtych kwiatów, ale te tulipany od mojego taty, mnie oczarowały
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
hanka_andrus 22:48, 07 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Cudowny słoneczny kolor! Ja u siebie chyba mam niewiele żółtych. Kiedyś miałam papuzie. Jeszcze zeszłej wiosny kwitł jeden, ale chyba nornice w nich zasmakowały. A w Twoich to chyba zające, bo wszystkie listki nadgryzione.
Miłego wieczoru.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Selly 08:12, 08 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Nie, to nie zające ! To JA !
W marcu zachciało mi się motyką obczyścić tulipany z chwastów. No i pouszkadzałam troszku listki
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
anna_studio 10:09, 08 maj 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Ależ ta Hanka ma oko...!!!
Musisz uważać na przyszłość...Zajączku...co by takich szkód w ogrodzie nie robić...

Sylwio...
Proszę....chwilę mnie nie było...a tu jednak WĄTEK... i tyle stron naczaskane...
Gratuluję odwagi....
Niech się wspaniale rozwija wątek...chciałam napisać ''kula...'' to takie już moje skrzywienie...
Powodzenia....

Lecę pozwiedzać...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Selly 10:23, 08 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
No witaj Aniu w moich skromnych progach. Właśnie się zastanawiam , gdzie by tu umiejscowić kałaużę al'a Anna
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
anna_studio 10:24, 08 maj 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Sylwio...
Śliczny domek...w ogrodzie widać szybki postęp...przedszkole brabanciątek mnie rozbawiło...
Nieodłącznym akcentem większości zdjęć jest...łopata, co dobrze wróży temu ogrodowi...
Miło Cię było zobaczyć....
Pozdrawiam cieplutko...
A...pozdrowienia dla taty....śliczne te krokusy u niego...

Pytałaś jak zrobiliśmy kałuże...chciałaś zapytać jak zrobiłam....
Odp. u mnie...
pa
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 10:27, 08 maj 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Łał....to będę patronką kałuży....hi,hi,hi.....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 10:28, 08 maj 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Wybierz miejsce raczej zacienione....ale w zasięgu wzroku...bo ona jednak dodaje uroku
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies