Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

nebel 09:19, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
...i jak naogląda się tych wszystkich śliczności u innych...ja robie to samo. Wieczoram jak już nie mogę ruszyć jak to się mówi, ani ręką, ani nogą siedzę i planuję co by tu jeszcze zmienić... Pocieszam się tylko tym, że tak mają wszyscy posiadacze ogrodów
____________________
Ogród Nebel
reni 09:30, 10 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
nebel napisał(a)
...i jak naogląda się tych wszystkich śliczności u innych...ja robie to samo. Wieczoram jak już nie mogę ruszyć jak to się mówi, ani ręką, ani nogą siedzę i planuję co by tu jeszcze zmienić... Pocieszam się tylko tym, że tak mają wszyscy posiadacze ogrodów


Taaa... w ogrodzie zawsze coś jest do roboty i zmiany.
Ja ogród odziedziczyłam po poprzednich właścicielach więc wiesz jak to jest..pozostają tylko zmiany i dążenie do efektu jaki ty byś chciała choć to nie jest takie proste wszystkiego nie wytniesz i nie przesadzisz
____________________
Ogród... reni
nebel 10:02, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Masz racje, ale też trzeba mieć talent do tworzenai i projektowania, ktorego mi np. brakuje ale co mi tam i tak lubię swój ogród.
Właśnie zdążyłam wykopać i przesadzić 4 sadzonki paproci i znowu zaczęło podać.
____________________
Ogród Nebel
Moniika 11:27, 10 maj 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ciekawa jestem tych Twoich zmian "na żywo" jutro po południu pojadę na Kolibki - targ ogrodniczy- może dostanę floksy dla Ciebie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nebel 11:34, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Moniko dzięki Myślałam, że jesteś w pracy... nic nie mów. Niestety pada, a chciałam rano posadziś runinkę i poprzesadzać trochę iglaków, a tak siędzę na werandzie i buszuję po "O", a zapraszać Ciebei do siebie już chyba nie musze. Jesteś zawsze u mile widziana
Zaraz właśnie wrócę do Twojego ogrodu, aby spokojniej poczytać to co się tam wczoraj działo..
____________________
Ogród Nebel
Madzenka 19:35, 10 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czekam cichutko na fotki z kolejnej rewolucji
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Anita1978 19:51, 10 maj 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
nebel napisał(a)
Trzmielina, po tegorocznym cięciu, odrosty maja piekny kolor. Zresztą widać, że lubię żółty kolor w ogrodzie.

To już pokazywałam, ale dzisiaj cały krzak - pigwowiec

Dzisiaj spadł porządny deszcz, oj bardzo się przydał. Rododendron




Trzmielina super!!! A jak ją przycinasz? Przy ziemi???
____________________
ogródek Anity
nebel 20:47, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Marzena2007 napisał(a)
Czekam cichutko na fotki z kolejnej rewolucji

Marzenko - "prosisz i masz"
U mnie dzisiaj cały dzień pada, więc nie zrobiłam tego wszystkiego co zaplanowałam, ale jednak.
To moje dzisiejsze wicinanki, ten jałowiec już ma ostateczny kształat jaki chciałam uzyskać. Widzę go z dwóch różnych stron. Dzisiaj tylko widok zrobiony przez okno, bo deszcz nie pozwolił mi zrobić zdjęcia z dołu.

Jeszcze wymaga odrobinę kosmetyki...
Za chwilę c.d. moich rewolucji.
____________________
Ogród Nebel
nebel 20:53, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Jest już ciemno, ale dzisiaj cały dzień myślę co zmienić tu. Ten pas jest bardzo wąski, ale przez cały rok na niego patrzę, więc nie chcę żadnych roślin, które trzeba okrywac na zimę. No i fanie byłoby posadzić takie, które i zimą są atrakcyjne. Mam parę pomysłów
A może ktoś kto ma większe rozeznanie w roślinach mógłby mi podpowiedzieć coś ?
Tylko pamiętajcie proszę, że ja mieszkam w strefie klimatycznej 7a
____________________
Ogród Nebel
nebel 21:00, 10 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Anito, zrobiłam zdjęcie, ale jest już ciemno i nic nie widać. Jutro jak nie będzie w dzień lało to zrobię drugie i zobaczysz. Nie potrafię tego opisać, w kazdym razie teraz jest to takie maleńkie drzewko na niskim pniu. Pilnuję żeby nic nie odrastało od korzenia, a koronę tnę na wiosnę dosyć radykalnie.
____________________
Ogród Nebel
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies